languages:
In Portuguese? In English? In Arab? In Chinese? In Italian? In Russian? In Spaniard? In Japanese? In Korean? In French? In German? In Greek? In Dutch? In Hindi? In Polish? In Romanian? In Czech? In Haitian Creole? In Indonesian? In Lithuanian? In Hebrew? In Vietnamese? In Armenian? In Afrikaans?

Em Português? In English? العربية ? 中文? In Italiano? в России? En español? 日本語? 한국어에서? En Français? Auf Deutsch? Σε ελληνικα? Nederland? हिन्दी? W Polski? În română? V České? Kreyòl ayisyen? Dalam Bahasa Indonesia? Lietuvių kalba? ב עברית? Trong tiếng Việt? Ի հայերեն? In Afrikaans?

Obsah: Kde je archa? Mystery v rozměrech archy? Enigma při stavbě archy? Návrhy? Nový zákon přišel zrušit deset přikázání? Právní předpisy týkající se Boha? Právní předpisy týkající se stejné? Chápání přikázání? Co je biblická archeologie? Exodus je pravdivé nebo nepravdivé?   Porušení 10 přikázání?  Nebuchadnezzar legenda?  Ježíš Kristus existoval?  Proroctví působivé?  Přísloví?  Lekce utrpení (Job)?   Děkujeme 

Desatero

Základy pro život

arcaAlianca (20K)


Exodus 25:10-22 "Udělají dřevěné truhly akát, jeho délka dva lokte a půl jeho šíři a loket a půl výšky loket a půl. Ty Zlato získané z čisté uvnitř, a to venku, kolem toho, koruna zlato. Budeš obsazení čtyři kruhy na truhlu zlata, který dal v nich jeho čtyři nohy, dvě na jedné straně a dva další. Uděláš z hole Dřevo akátu zlatem, které projde kroužky sada strana archa, za účelem provedení jednou kolem pólů v kroužky z nich již nebudou odstraněny. Dát do truhly svědectví, Miluji tě der.
Uděláš kryt z ryzího zlata, jehož musí být délka dva lokte a půl, a šíře loket a půl. Budeš dva cheruby zlata, a uděláš z tloukl zlata na obou koncích kryt, jeden z každé straně druhé, kterým je vytvořit jednotný část s koncích krytu. Tyto cherubové roztaženými křídly pro vysoká, a chránit je s krytem, na níž budou čelit naklonění. Umístěte víko truhly a dát dovnitř truhly I svědek dává tobě. Tam jsem se s vámi setkat a je nad strop, uprostřed Andělíčky , které jsou na truhlu smlouvy, která vám poskytne všechny moje rozkazy Izraelců."

Tabulka přikázání


 

 

 

Kde je archa?

Digite um texto ou endereço de um site ou traduza um documento. Cancelar OuvirTradução do português para tcheco Existuje několik hypotéz o osudu archy. Někteří věří, že to je kostel nachází na ostrově v Etiopii, kde je náboženství, jehož posvátný předmět je truhla. A tradice kultu archy byly předány z generace na generaci vytváření legend v průběhu času. Jiní argumentují, že to bylo zničeno při požáru chrámu, když Nebúkadnesar napadl město. Stále, tam jsou ti, kteří věří, že to je skrytý na hoře Nebo v Izraeli pod velením proroka Jeremiáše. (Popsáno v apokryfní knize II Maccabees +2.2-8). A tam je další řádek, který je přesvědčen, že když Menaše se stal králem a dal pohanská modla být uctíván na stejném místě to bylo v arše, kněží odstraněn na stejném místě jako neurazit Boha, a vedl k nějaké neznámé místo.

Porážka pro Filistinskéhos Když byli Izraelité poražený Pelištejci, vzali archy a přinesl do chrámu Dagon na Ašdod. Je fakt, že tam bylo podivné události: socha Dagon se objevil dvakrát s oddělenou hlavu, onemocnění (hemoroidy a vypuknutí potkan) postižené populace Ašdod (Ashdod), včetně princů a kněží. Tento vývoj se knížata archy na Ashdod poslat další Filistinský města zvaného Akaron (Ekrom). Ale v Akaron obyvatelstva protestovali proti přítomnosti archy, posílat ji zpátky do Izraele na vozíku. Archa zůstala v zemi Pelištejců po dobu 7 měsíců. V Betsemes když vůz zastavil, Algus bete-semitský podíval do Archy dojatý zvědavost, a zemřel okamžitě. Nakonec byla přijata archa Quireate jearímu, a zůstal na 20 let v péči o Eleazar.

V roce 587 před Kristem, Nabuchodonozor napadne a vezme město Jeruzalém, a obrovský požár zničí celý chrám a poté, že není tam žádná zmínka o archy. Někteří se domnívají, že invaze, Nabuchodonozor se cennosti, včetně truhly. Ale Babyloňané zapsali vše, co bylo vyrabováno a není tam žádná zmínka z korábu. Tam je další hypotézu, že archa byla odstraněna z chrámu před invazí a uloženy na bezpečném místě.

Historie se konala v Jeruzalémě s archeologem Ronald Wyatt 6. ledna 1982, v jeskyni sedm metrů pod místě ukřižování na Kalvárii. To bylo odhaleno ve světě téměř dvě desetiletí později, což je skutečnost, držen v tajnosti na žádost židovské autority v roce 1982, byl propuštěn v té době pouze v USA. Po rozsáhlé studie, archeolog Ronald Wyatt kreslil některé závěry: Archa nemohl být postaveni před Babylon, podle reference Bible. To by mělo být skryty někdy mezi rokem 621 (18. ročník panování Josiah) a 586 př. nl kdy Babylóňané obsadili město a chrám byl zničen. V neposlední řadě by archa byly skryty pevnosti mezi Babylonian a městské zdi v Jeruzalémě, protože nikdo nemohl opustit, zatímco Město bylo zcela zničeno, a to bylo velmi nepravděpodobné, že archa byla v něm ukryty. Všechny tyto úvahy vedly ke spekulacím, že by truhla v blízkosti starého lomu, který byl známý jako "Kalvárie srázu, kde on byl dávno a že Wyatt myslel, že to jeskyni Jeremiáše.

 

 

 

Tajemství v rozměrech archy? Počet zlatých přišel z myšlenky rozdělení úsečky na 2 části, a mnoho možností, jak toho dosáhnout rozdělení, je ten, který je příjemnější na pohled a dodává pocit hodnoty harmonia.O na Zlaté Phi = 1.618033988749895 (Phi byl pojmenován na počest řeckého sochaře a architekta Phidias který používal podíl ve svých dílech, včetně průčelí Parthenon).

Později Řekové věřili, že obdélníky, jejichž strany vlastnil tento vztah měl zvláštní estetické harmonie a dal jméno zlatého obdélníku zlatého obdélníku, nebo zvažuje to jako výjimečnou ctnost harmonii. Eudoxus, řecký matematik, vytvořil řadu obecných teorémů geometrie a byla použita metoda analýzy ke studiu podíl respondentů, kteří věřili, že zlatý poměr

Leonardo da Vinci používal zlatý proporação jako záruku dokonalosti, krásy a harmonie. Jako součást Mona Lisa, zlatého obdélníku se objeví na více místech, tradiční zastoupení lidí v podobě pět-poukázala hvězda tam je zlatý poměr.

Ověření, zda opatření diktovaných truhlu Boží k Mojžíšovi, a vzhledem k zaokrouhlování čísel, můžeme říci, že archy, všech Stávající obdélníky jsou zlaté obdélníky. Protože Bůh je definována tato opatření na archu?

Návrhy a spolupráce

Tato stránka je udržována z vlastních zdrojů. Všechny příspěvky a připomínky jsou vítány a mohou být zaslány e-mailem: vida@dezmandamentos.com (My nepřijímáme finanční příspěvky jakéhokoli druhu. MMHLH)

Vocábulos Die Zehn Gebote В десять заповедей 十戒 Dieci comandamenti Los Diez Mandamientos Tien Geboden Δεκα εντολες Les Dix Commandements 十誡 الوصايا العشر الله Dios Бог Dio Dieu Gott Θεος 神 上帝 Esodo Исход 出エジプト記 逃亡 Éxodo Exode 출 موسى 摩西 모세 Moïse Mozes Mosè モーゼス Bibel الكتاب المقدس 聖經 성경 Ευαγγελιο Bijbel Bibbia 聖書 Библии Novo Testamento New Testament Neues Testament عهد جديد 新約全書 신약 Nuevo Testamento Nouveau Testament Καινη Διαθηκη Nieuwe Testament Nuovo Testamento 新約聖書 Velho testamento Old Testament Altes Testament العهد القديم 舊約 구약 Antiguo Testamento Ancien Testament Παλαια Διαθηκη Oude Testament Antico Testamento 旧約聖書 Jesus Cristo Jesus Christian يسوع المسيحي 耶穌基督 예수를 기독교 Jesús Christian Christian Jésus Jezus Christian Gesù cristiana イエスキリスト教 Иисус христиан Новый Завет Ветхий Завет judeus Jews Juden اليهود 猶太人 유대인 Judios Juifs Εβραιοι Joden Ebrei ユダヤ人 Евреев Egito Ägypten مصر 埃及 이집트 Egipto Égypte Αιγυπτος Egypte Egitto エジプトアラブ共和国 Египет Egípcio Egyptian Ägyptische المصري 埃及 이집트 Egipto Égyptien Αιγυπτιακη Egiziana エジプト Египта Arca da Aliança Pacto Ark Bund Ark العهد السفينة 盟約方舟 언약의 방주 Pacte Ark Alleanza Ark 誓約アーク Templo de Salomão Tempel des Solomon هيكل سليمان 廟所羅門 솔로몬 성전의 Templo de Salomón Temple de Salomon Temple of Solomon Ναος του Σολομωντος Tempel van Salomo Tempio di Salomone ソロモンの神殿 Храм Соломона Davi e Golias David und Goliath ديفيد وgoliath 大衛和歌利亞 다윗과 골리앗 David y Goliat David et Goliath David και Γολιαθ ダビデとゴリアテ Давид и Голиаф Onde está a arca Where is the Ark Wo ist die Arche اين هو السفينة 哪裡是方舟 방주는 어디에 ¿Dónde está el Arca Où est l'Arche Που ειναι η Ark Waar is de Ark Dove si trova il Arca アークはどこにあります Número de Ouro Gold Number Gold Anzahl عدد الذهب 金人數 골드 번호 Número de Oro Nombre d'or Αριθμος χρυσο Numero d'oro 黄金数 Arqueologia Bíblica Biblische Archäologie الانجيلي علم الآثار 聖經考古 성서 고고학 Bijbelse Archeologie Archeologia biblica 聖書考古学

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový zákon přišel zrušit deset přikázání?

V kázání na hoře, tam je pasáž, že Pán Ježíš Kristus říká: "Nemyslete si, že jsem přišel zrušit Zákon nebo Proroky, nepřišel zrušit jim Přišel jsem splnit. "

Tak, on nám zjevil hlubší význam všech přikázání, vysvětlením, že oni v podstatě vedou k výuce o vztahu s Bohem a člověka: "Miluj Pána svého Boha celým svým srdcem a celou svou duší a ze vší mysli své, a budeš milovat svého bližního jako sebe samého."

"Tyto dvě přikázání shrnují celý zákon .." (Matouš 22:37-40) Význam Desatera, je skutečnost, že se definují s jasností a přesností jejich postoj k Bohu a k druhým

Někteří duchovní říkají, Desatero přikázání jsou součástí 'lei'e nevztahuje na nás ještě dnes. A jako křesťané, jsme 'zdarma zákon'. Výše postoj je naprosto špatně. Je nesmírně důležité pochopit, co máte na mysli, když Nový zákon říká, že jsme 'bez zákona'. Slovo 'právo' je používán spisovateli v Novém zákoně ve dvou významech. Někdy to se odkazuje na slavnostní zákona - Staré Závěť, která se vztahuje k rituální záležitostí a předpisy týkající se masa, nápoje a věci tohoto druhu. Tento zákon, křesťané jsou skutečně zdarma. Ale Nový zákon také hovoří o morální zákon, který je trvalý a neměnný, a je shrnuta v Desateru přikázání. "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Právní předpisy týkající se Boha?    Právní předpisy týkající se stejné?

Desatero přikázání jsou pravidla pro lidské chování. Mravní předpisy jsou shrnuty v deset položek.

První 4 se vztahují k povinnosti člověka vůči Bohu, a mohou být shrnuty v "Miluj Pána Boha svého, celým svým srdcem a celou svou duší a celou porozumění "(Mt 22:37).

Dalších šest přikázání se týkají vztahu próximo.E byl shrnut takto: "Miluj svého bližního jako sám sebe" (Marek 12:31).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chápání přikázání?

Desatero přikázání není jediným cílem je zlepšit chování jednotlivce.

Následující Desatero může dosáhnout spravedlivější a rovnostářské společnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je biblická archeologie? Archeologie je věda, znalosti v této oblasti se získá systematická pozorování a studium, a zjištěné skutečnosti jsou vyhodnoceny a zařazeny do souboru informací. Archeologie je také vědě, se snaží pomoci v mnoha jiných věd jako je chemie, antropologie a zoologie

Biblická archeologie lze definovat jako zkoumání starověkých předmětů jednou ztratil a teď zpět a které se vztahují ke studiu Písma a charakterizace života v biblických dobách. Archeologie nám pomáhá pochopit Bibli. To ukazuje, jaký byl život v biblických časech, co projde obskurní Bible opravdu vážně, a jak historických příběhů a biblických souvislostech by mělo být rozuměl.

Archeologie nám pomáhá pochopit Bibli. To ukazuje, jaký byl život v biblických časech, co projde obskurní Bible opravdu vážně, a jak historických příběhů a biblických souvislostech by mělo být rozuměl.

Archeologické vykopávky provedené v mnoha místech v Palestině, Sýrii a další Bible země mají přivést na povrch hodně důkazů, že dělal příspěvky k lepšímu pochopit, nebo prozkoumat biblické účty. Profesor W. F. Albringht, odborník na toto téma, uvádí následující zjištění o biblickou archeologii:

"Díky moderním výzkumu, jsme nyní rozpoznat základní historicity to (Bible). Příběhy o patriarchů, Mojžíše, Exodus, dobytí Kanaánu, soudci, monarchie, vyhnanství a restaurování byly potvrzeny, a dokládá, že bod, čtyřicet let (nebo více) lety by to za nemožné. "[1]

K dnešnímu dni došlo k jednomu případu archeologie as konečnou platností prokázaly přesvědčivě, že Bible se mýlil!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je loket?

Ve starověkém Egyptě, loket byla míra stažení vzdálenost mezi loktem a špičkami prstů. Odpovídal až osmnáct palců (45,72 cm).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enigma při stavbě archy Tak, jak byl postaven, lze považovat za archa, co dnes známe jako "elektrický kondenzátor," tj., použít přístroj pro uložení elektrického náboje na elektrické-elektronické obvody. Jednoduchý kondenzátor se skládá ze dvou vrstev vodivého materiálu odděleny vrstvou izolačního materiálu, podobně jako Ústava z korábu. On rychle ukládat elektrických nábojů na provedení povrchu, vytváří absolutorium, takže tyto desky jsou přijít do styku se zemí. S ohledem na rozměry a materiály použité v arše, lze dojít k závěru, že to bylo kondenzátor schopné uchovávat velké množství zatížení, které postačuje k produkci intenzivní elektrický výboj, se několik set voltů, zabíjení těch, kteří hráli bez náležitou péči. Hoře Oreb (nebo Choreb), kde byl chrám k domu Archa, je skalnaté místo s více než 760 metrů nadmořské výšky nad náhorní plošině v poušti Sinai, který se nachází východně od Egypta. Jeho klima je suché, větrné a známé velké elektrostatické, a tím je ideální pro nabíjení elektricky truhlu. To je zajímavé všimnout si, že první elektrický kondenzátor byl postaven pouze v osmnáctém století, a jeho elektrické vlastnosti mohla jen být vysvětleno jako teorie s elektrickými náboji a kondenzátory plně pochopen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exodus je pravdivé nebo nepravdivé? Exodus je pravdivé nebo nepravdivé? I dnes mnozí tvrdí, že epizoda Exodus židovského národa je jen fikce. Skeptici tvrdí, že exodus nikdy nenapadlo, a že není tam žádný archeologický důkaz, že prokáže takové události. Ale také, faktem je, že nikdo se ukázalo, že příběh je legendou. Důkazy mohou být skryté, je třeba připomenout, rukopisů od Mrtvého moře, byly nalezeny pouze v roce 1947 v jeskyni

Jeden z největších příběhů všech dob vzaly nový obrat v Hollywoodu. James Cameron, režisér, který produkoval Titanic, je výkonným producentem dokumentárního který tvrdí, že odhalili důkaz potvrzující jednu z epizod více dramatické Starém zákoně: rozdělení Rudého moře a židovský exodus z Egypta. V Exodus Decoded ("Exodus Decoded"), 90-minutový dokument, který bude je uvedeno v Americe tento měsíc, Cameron a Simcha Jacobovici, kanadský producent filmů, říkají, že sopečný výbuch v souostroví Santorini spustil řecké řetězce přírodních katastrof zaznamenaných v Bibli jako "10 ran", které Bůh poslal do Egypta jako trest za zotročování Židy ..

Cameron se domnívá, že rozdělení Rudého moře může být tsunami , který zničil pharaoh je armáda, když šel po prchající Židy. Dokument říká, že tato epizoda se nestalo přesně v Rudém moři, ale v menší moři Junco bažinaté oblasti v severním konci zálivu Suez. V tomto moři je stále ryba nazývá domorodci Mojžíše polovina bílá a napůl černá, podle populární folklór by vznikl, když tam byl předěl. Podvodní zemětřesení může mít povolený jedovaté plyny, které se obrátily vody červené.

Jacobovici řekl, že "společným přesvědčením je, že žádný jednotlivý kus archeologické důkazy , který podporuje biblický příběh Exodus. " Až do židovských studentů neochotně souhlasil, že tato epizoda centrální vůči jejich víře - připomínal každý rok na Pesach - může se nikdy nestalo. Přesto Cameron a Jacobovici tvrdí, že odhalila víc než tucet archeologické památky naznačuje, že exodus se uskutečnila o tři století dříve, než biblických mudrců odhad. Tím, že reinterpreting díla v muzeích v Luxor, Káhira, Athénách a jinde, Jacobovici datuje kolem roku 1500 před naším letopočtem exodus.

Toto období má co do činění s dobou, kdy někteří geologové věří, že sopky Santorini, 650 km severně od Egypta, vybuchla ve východním Středomoří. Vědci a historici již dlouho spekulovali, že "10 ran", kterou utrpělo Egypt mohly být spojeny v "dominovým efektem" přirozených příčin. Oficiálních webových stránkách tvrdí, že série zemětřesení může mít "destabilizoval systém Celá delta Nilu a částečně za následek vyklouznout z delty africké desky. "

To by zvýšily úroveň země kolem moře Reed a věřil, že oni by se tvořily bažiny slané vody kolem El Balah, nyní zaniklý jezera. "El Balah" v hebrejštině znamená "Kde Bůh zničil." "Jinými slovy, moře se rozešli," říká internetových stránkách. "Voda by kaskáda z vyšších poloh pozemků pro nízké ... poskytuje suché zemi přes kterého Izraelité mohli kříž. Tato událost by také způsobil enormní 'jev ve vodě', opravdové tsunami. Pokud se vlny přišel pouhých 12 km uvnitř oblasti, které by zničilo egyptskou armádu. "

Producenty "Exodus", věří, že vody naskočila červená s látkami chemickým látkám uvolňovaným podvodními otřesy. Něco podobného se stalo v jezerech Kamerunu, v roce 1986. Pokud se vody byli otráveni, by obojživelníků skok na pláž, tak produkovat biblické mor žab. Když zemřel žáby, hmyz by hráli v jejich těle vede k invazí kobylek, blechy a vši.

Oni by měli šíření nemoci v ran mužů a nemocí u zvířat. To také by hrozil plodiny, zatímco nutí Egypťané k ukládání obilí, které by mohly Út. plesnivý potom. Kontaminované potraviny by mohly odpovídat za morové úmrtí mezi egyptské prvorozené, protože v dobách nedostatku, podle tradice přednost prvorozených.

Povětrnostní podmínky vytvořené erupcí může také způsobit rány krupobití a deště tmě. A faraóna Ramsese II éra není tak předpokládá, ale Ashmod. Pokud důkazy předložené listinné jsou skutečně správné, je to oprávněné, protože zatím nebyl nalezen důkazy o Exodus. Hledání a hledání byly na místech a časy špatně.

Porušení Desatera V Bibli je klasický příklad závažné porušení 10 přikázání a důsledky tohoto aktu. Král David se dopustil cizoložství a stal se těhotný Beth Saba, manželka Uriáše Hetejského, jeden z jeho nejvěrnějších vojáků, zatímco tato válka v jeho věci. Chcete-li skrýt tento fakt, dělal hrozné machinace a konečně, plánované na Uriah být zabit v bojování, že se stalo. Ačkoli King David byl pomazaný Boží, hrozné věci se přihodilo dítě s Beth Saba zemřel., A sledoval to prokletí Boží "Meč nikdy odvrátit od svého domu." Jeden z jeho synů skončil navzájem zabíjet.David opravdu existují? Objev ruiny v údolí Cedron v Jeruzalémě je popsáno v Bibli jako místa bydliště králů, může být první důkaz s historickými fakty je popsáno v Bibli. A to může půjčovat důvěryhodnost vědy vždy zamítnuty příběhy Starý zákon. Historikům, David a jeho syn Šalomoun, byli vůdcové malé nevýznamné klanu zemědělců v regionu a nikdy uznal existence Jeruzaléma popsal ve skvělém písemně - židovští křesťané. Izraelský archeolog Eilat Mazar věří, že našel palác krále Davida.

Goliath Discovery News (on - line) oznámil další objev týkající se biblický popis času Davida. Keramiky střep nalezen v Řekne - Safi, jih Izraele, jeden z nejstarších zřícenin v zemi. Ve fragmentu, nápis, starý kolem tisíce let před naším letopočtem, v "Proto - Canaanite," archaický jazyk, obsahuje dvě označení původu není - semitský. Jsou názvy: "A Alwt Wlt." Šéf této ražby, Aren Maeir univerzity Bar - Ilan Izrael uvádí, že obě jména jsou etymologicky podobné odpovídající slova v Indo - evropské, Označovatelé "Goliath". Tento objev je považován za důkaz pravdivosti k biblickému účet Boj mezi Davidem a Goliášem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebuchadnezzar legenda? Historickou existenci Nebuchadnezzar a Babylon sám byl fakt vyslýchal kritiky až do doby kolem 1806, Claudius James Rich, když potvrdil přes rozsáhlou vědeckou zprávu, že našel v troskách kopce Babil byly opravdu, starobylého města Babylon. Do té doby nikdo nic nevěděl o městě mimo biblické a starověkých historiků, jehož správnost byla vážně zpochybněna. Velké metropole se zdál k byli pohltila poušť. Evropských výzkumných pracovníků, kteří přijeli do Bagdádu jen viděl kopce plné prachu a Babil nemohl předpokládat, že to tam bylo pozůstatky starověký Babylon. Cihly byly s podivnými nápisy a vzal si je domů jako pouhé kuriozity. Takže, kdo neměl ujít prohlašují, že kniha Daniel nemůže nikdy představovat skutečný příběh. Ale vykopávky, které následovalo po konání Rich, začaly vykazovat skeptiky, že to je špatné. Do té doby, také vyvinul intenzivní studium v archeologii zjistit, co bylo napsáno v těch tablet, které se nashromáždily v haldách, na celém území. Druhým velkým úspěchem archeologický devatenáctého století byl překlad tabletek klínového písma Babylonian nalezené v Iráku. Nieburh, Grotefend a Rawlinson byly hlavními průkopníky v této oblasti, a to až do teď žádné pochybnosti o loajalitě většiny texty přeložit. V roce 1899, Robert Koldewey bylo hloubení ruiny v Babil, když našel stovky cihlové zdi, stěny a Ezagil vlastní chrám nesoucí jméno krále Nabuchodonozora jako zástupce těch velkých budov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ježíš Kristus existoval?

Dnes nemnoho by popíral, že Ježíš skutečně existoval. Opravdu, jejich existenci a význam je jedna z mála věcí, které Většina lidí ochotně souhlasí. Název úvodník v The Wall Street Journal v prosinci 2002 uvedl: "Věda nemůže ignorovat Ježíše." Autor k závěru: "Většina vědců, až na pár ateisty, již přijala Ježíše z Nazaretu jako historická postava. " Časopis Time uvedl: "Je třeba velice plodné představivosti říci, že nejvlivnější osobností, ne jen tyto dvě tisíciletí, ale v celé lidské historii, byl Ježíš z Nazareta. " Dodala: "Skutečnost, že žádná jiná osoba vykonává, a to i vzdáleně, tak silný vliv, a trvalé, jak je Ježíš argument. " Svatý Shroud Překlad z portugalštiny do České Platner JE obdélníkový tkaniny 4.36 m 1.10 m Širokého na JE v Turíně vice nez držen Čtyři stoleti, Uvidíme, jestli Druh stoleti mluvilo Svat Pradl, uctívaný v Edessa (nyní Urfa v Turecku). Pril Dlouhá, Už jsme hovořili Shroud Edessa Pouzada pivo po třetím jsem stoleti devět vznikající King Constantine rým, syn královny Heleny (Sv. Helena), které křesťané vyznávat jejich Viru, protože čaje Doby, byli zabit Nebo or mluvit modlit obětoval-li Ježíš. V ROCE 1898, Secondo Pia poprvé fotograf fotografoval, Svatého Platner. Tak bylo Velké Tajemství odhaleno: vznik lidského obrazovce. Pia První byl MUZ uvažovat posílá Ježíš po devatenáct stoleti. Jiz bohatými funkcemi S, V ROCE 1931, Platner turínské přišel byt fotografován Giuseppe výplně. Pak můžete studovat Rány na obrazovce vytištěn Kristova tkanině. Nicméně, pokud neco stalo Velmi zvědavý. Kdyz pokud ukázalo, fotografie Krvavé skvrny na pozitivní obrazky jsou jednoznačně Normální dolů. Na dojem Delali, Ze jsou Ochranné známky tvořeny přímým kontakt. Nejdůležitější Teto Studie JE Odhalení nejen TVAR, ALE výraz Duchovní Obsah. TVAR semitský navzdory zranění na, které Maji Vzduch majestátu klid s výrazem Dane splněny. Skupinou STURP TATO Skupinou z když skládala 40 amerických vědců, pokud specializují ve které Různé Oblasti: biologie, genetika, chemie, fyziky, Mezi ostatními. Různé Studie prokázaly testy v mnoha ohledech pravosti plátna, výsledky Byla oficiálně uvolněna po skončení jednání, svolané Května 1981 v New London. Pouzada jedna ZE složek skupiny, Rekle, ZE byl Rubas Padělek, Walter McCrone, pivo Jeho teoretická východiska Byla Vadnais, je-li dokonce zúčastnila Jeho jednání Branit náměstí. Konečne, skupina STURP bylo nezbytné objasnit pravdu lidské krve NAJIT v Shroud, pokud roku Zivot smriti Krista. Testováni Uhlík-14 ", které popírají, ZE Svatý Platner, Zázrak JE, ALE obraz některé středověké umělce Snažím se test byl v ROCE 1988 v proveden USA (Arizona), které Actual uzavřená - neprávem - Byly malované turínské Platner Mezi 1260 - 1390. Ale některé středověké Umělec Mohl vytvořit negativní obraz anatomicky dokonalý, s přihlédnutím v úvahu Principy fotografování, který byl Jen ať později vynalezl 500 - Tolik Mezi důkazy pravosti Svat plast. 100 turínské nechat Platner přišel byt s studován vědeckou přísností, počínaje Pierre Barbet, profesor Lékař , Soudní lékařství. Zkoumána v elektronové mikroskopy nebyla nalezena Ani stopa skvrny Nebo malovat. V kongresu v Turíně v ROCE 1998, profesor Herron Valdez Leoncio ukázalo následující: zkoumání vlákna tkaniny z Platner, zjištěno, Ze jsou TYTO Dráty zabalené v plastu bioplastů vyrobených Bakterie jsem tkan, ZE zcela znehodnocuje zkoušení uhlíku-14. V ROCE 1978 vědci NASA, aby s názvem PROJEKTU prostřednictvím STURP provést nejdokonalejší interdisciplinární Studijní někdy Delali v po čtyřech letech svet celém výzkumu Zaveri: Shroud bezpochyby JE pravda, Zázrak Actual došlo v ROCE Jeho zmrtvýchvstání okamžiku. NASA vědci tvrdí, ZE dotek slova: ozáření Byla způsobena Kalorie Zvláštní-light, Okamžitý výkon ukřižovaného obrazovce zabalené v Platner. "Takový Zaveri způsobila Velké Překvapení pro vědce Dr. D'Rekle Muhal, Koordinátor STURP PROJEKTU. Svetla Výbuch Teplé, které v Kristovo Tělo opustil Dobe Jeho vzkříšení. Obraz, který vidíte na fotografický negativ Shroud je obraz rány od muže, který byl surově zbit. Rány, které korespondují s biblickým popisem Ukřižování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proroctví působivé? Jeden velký rozdíl mezi Bible (NT a VT) a jiné posvátné knihy jsou proroctví. V žádné jiné posvátné knihy jsou proroctví, která potvrzují tisíce let později. Zde nebudeme citovat klasické příklady toho, jak pád Jeruzaléma, na Nabuchodonozora, o příchodu Ježíše Krista. Budeme citovat novější, který je působivý

 

Viz Ezechiel 37:1 37:2 37:11 a 37:12:

 

Jeden do mě vjelo ruka Páně, a on mě vzal na Duch Páně, a dal mi ve středu údolí, které bylo plné kostí; 2 a mě chodit kolem nich. A aj, bylo jich velmi mnoho v údolí, a aj, byly velmi suché.

 

11 Pak řekl: "Lidský synu, tyto kosti, to je celý dům izraelský. Hle, říkají: Naše kosti vyschly, a naše naděje je ztracena, jsme odříznuti. 12 Protož prorokuj a řekni jim: Toto praví Panovník Hospodin: Hle, otevřu vaše hroby, z vašich hrobů tě opustit, lide můj, a přivedu vás do izraelské země.

 

Pokud bychom pamatovat na genocidě Židů došlo v únoru. Světové války a analyzovat tyto body, můžeme vyvodit závěr, že se jedná o popis toho, co nastalo v tisíce let později. Odhad výzkumných pracovníků, byl kniha Ezechiel napsaný v 758 BC, více než 2000 předtím, než je 2. Světové válce. A po velké válce bylo vytvoření státu Izrael v roce 1948. Jak je to možné? My nikdy nepochopí, můžeme předpokládat, že k Bohu, minulost, přítomnost a budoucnost koexistovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky

 

Děkuji ti, kdo poslal e-maily s návrhy. E-maily byly odeslány z dálek. To má velký význam pro spolupráci mezi ty lidi, kteří pomáhají šířit Boží zákony. Děkuji vám a Bůh osvítí všechny

 

Ang nang    Beab ptay    Bon hoki    Yvette He    Winston Hao    Chris Hong    Ang qiang    Aemee cab   

Deng kaon    Edison Nie    Feng duoi    Frank Qu    Stanley Ben    Tue Feu   

Vanna Zhai    Aviva Chai   

Angelia Chong    Shang Rue    Dale Jian    Reu Duyi    Qiung Dsa    Ailsa Cao    Aimee Cao    Golden Shan   

Jason Tan    Jio Mou    Jiong Shi    Jon Bang    Katrina    Bebfrice Che    Willie Bian    Abdrew Che   

Antony Cao    Lee Kitte    Li carry    Lpoj hlki    Yvonne Cao    Charlotte Dao    Yolanda Xia    Ariel Chang    Ellen Kou    Tiao Fst       Vanna Zeng