languages:
In Portuguese? In English? In Arab? In Chinese? In Italian? In Russian? In Spaniard? In Japanese? In Korean? In French? In German? In Greek? In Dutch? In Hindi? In Polish? In Romanian? In Czech? In Haitian Creole? In Indonesian? In Lithuanian? In Hebrew? In Vietnamese? In Armenian? In Afrikaans?

Em Português? In English? العربية ? 中文? In Italiano? в России? En español? 日本語? 한국어에서? En Français? Auf Deutsch? Σε ελληνικα? Nederland? हिन्दी? W Polski? În română? V České? Kreyòl ayisyen? Dalam Bahasa Indonesia? Lietuvių kalba? ב עברית? Trong tiếng Việt? Ի հայերեն? In Afrikaans?

conteúdo: Kur yra Ark? Paslaptis į Arka matmenys? Enigma į Arkos statyba? Pasiūlymai? Naujojo Testamento atėjo panaikinti dešimt Dievo įsakymų? Įstatymų, susijusių su Dievo? Įstatymų, susijusių su panašių? Supratimas įsakymų? Kas yra Biblijos Archeologija? Išėjimo yra true arba false?   Pažeidimas 10 įsakymų?   Nebukadnecaras yra legenda?  Jėzus Kristus egzistavo?  Pranšystė įspūdingas?  Patarlių?   Pamokos Kančia (Darbo)?   Ačiū 

Dešimt Dievo įsakymų

Pamatai for Life

arcaAlianca (20K)


Išėjimo 25:10-22 "Jie taps medinis krūtinės Akacija, jo ilgis du alkūnių ir pusė jo plotis ir vienos uolekties ir pusė alkūnės ir puse aukščio. Tu Auksas susigrąžinta iš grynas viduje, ir daryti lauke, aplink jį, karūna aukso. Tu mesti keturi žiedai aukso skrynią, kuri padėjo juos Jo keturi kojos, du ant vienos pusės ir du kiti. Padaryk šeši iš Medienos akacijos auksu, kuris vyks per žiedus nustatyti pusėje Arka, norint atlikti vieną kartą per pastaruosius centrus žiedai iš jų nebus pašalintas. Įdėkite juos į skrynią parodymus Aš tave myliu kaimas.

Tu padarysi iš gryno aukso, kurios apima turi būti ilgis dviejų uolekčių ir pusė, o plotis alkūnė su puse metų. Būsi dviejų Cherubinas aukso, ir tu padaryti iš Čekanas aukso du galus padengti, viena iš arba kitos pusės, jų nustatymo, siekiant suformuoti vieną dalis su galai padengti. Ar šie sparnai Cherubinas ištiestos už didelis, ir apsaugoti juos padengti, dėl kurių joms teks susidurti su diską. Vieta dangtį ant skrynios ir įdėti viduje skrynios Aš liudininkas duoda tau. Ten aš su tavim susitikti ir yra aukščiau dangtelį, viduryje Cherubs kurios yra ant Sandoros skrynią, kuri duos jums visiems mano užsakymai už Izraelio. "

Lentelė įsakymų


 

 

 

Kur yra Ark?

Yra keletas hipotezių apie skrynios buvimo vietą. Kai kurie tiki, jis yra bažnyčių, esančių Etiopijoje, kur yra religija, kurios šventas tikslas yra skrynia sala. Ir iš Skrynią kulto tradicija buvo perduodama iš kartos į kartą kurti legendas laikui bėgant. Kiti teigia, kad ji buvo sunaikinta gaisro šventykla, kai Nebukadnecaras įsiveržė į miestą. Vis dėlto yra ir tokių, kurie mano, kad yra nematoma Mount Nebo Izraelis įsakė per pranašą Jeremiją. (Apibūdintos apokrifinė knyga 2,2-8 Makabėjų II). Ir yra kita linija, kuri tiki, kad kada Manaso tapo karaliumi ir įdėti pagonių dievaitis būti garbinamas toje pačioje vietoje buvo arkoje, kunigai pašalintas toje pačioje vietoje, kad nebūtų įžeisti Dievą, ir buvo padaryta tam tikra vieta nežinoma.

Nugalėk nes filistinai Kai izraelitai nugalėjo filistinus, jie paėmė Skrynią ir atnešė į Dagono šventyklą Ashdod. Tai yra tai, kad buvo keista renginiai: Dagono statula pasirodė du kartus nukirstą galvą, ligų (hemorojaus ir protrūkis žiurkė) įtakos Ašdodo gyventojų (Azotas), įskaitant kunigaikščių ir kunigai. Šie pokyčiai padarė kunigaikščiai Ark į Ašdodą siųsti kitą Filistinas miestas vadinamas Ekrono (Ekrom). Bet Ekrono gyventojų protestavo prieš Arka buvimas, siųsti ją atgal į Izraelio krepšelyje. Arka išliko filistinų kraštą 7 mėnesius. Be Szemesz kai krepšelį sustabdyta, Algus Dalyką-semitų pažvelgė į Arka perkelta smalsumas, ir jis mirė akimirksniu. Galiausiai, Skrynia buvo imtasi Quireate Jearimo ir išbuvęs 20 metų Eleazaro priežiūra.

Iš 587 prieš Kristų, Nebukadnecaras įsiveržia ir užima Jeruzalės mieste, ir didžiulis gaisras sunaikina visą šventyklą, o po to nėra skrynią paminėti. Vieni mano, kad invazija Nebukadnecaras paėmė vertybių, įskaitant skrynią. Bet babiloniečiai užrašė visa tai buvo apiplėšti ir nėra skrynią paminėti. Yra ir kita hipotezė, kad Skrynia buvo pašalintas iš šventyklos prieš invaziją ir laikomi saugioje vietoje.

Istorija įvyko Jeruzalėje su archeologas Ronaldas Wyatt Sausio 6, 1982, urvas septynių metrų Toliau dėl Kalvarijos nukryžiavimo vietą. Tai buvo atskleista pasaulyje beveik du dešimtmečius vėliau, tai laikoma paslaptyje ne žydų valdžios institucijos 1982 m. prašymu, buvo išleista ne tai, kad JAV tik kartą. Po plataus masto tyrimas, archeologas Ronaldas Wyatt atkreipė kai kurias išvadas: Arka negalėjo buvo atkreiptas Babilonas, pagal nuorodomis Biblijoje. Jis turėjo būti paslėptas kažkada tarp metų 621 (18 metų ir nuo Jozijo karaliavimo) ir 586 m. pr kai babiloniečiai užėmė miestą ir šventyklą buvo sunaikinta. Galiausiai, arka būtų buvę paslėptas fortų tarp babiloniečių ir miesto siena Jeruzalėje, nes niekas negalėjo išvykti, kadangi Miestas buvo visiškai sunaikinta ir tai buvo labai tikėtina, kad Skrynia buvo paslėpta jame. Visos šios aplinkybės paskatino spekuliacijas, kad skrynią būtų arti senas karjeras, kuris buvo žinomas kaip "Kalvarijos atodangos, kur jis buvo seniai, ir kad Wyatt maniau jis buvo Jeremijo Grotto. Ronaldas Wyatt su komanda padarė kasinėjimai ir consguiu pasiekti tašką, kai pamatėme, Arka, tai yra yra šiek tiek žemiau tos vietos, kur nukryžiavimas įvyko. Kaip niekada negalėtų apie jį paviršiaus, žinojau, kad daugelis kritikų visame pasaulyje nepatikėsite savo istoriją, todėl jis sulaužė mažą gabalėlį artefaktas, dramblio kaulo granatu, kuris rado urvą ir paliko kamerą Arka paktas. Pasiekti paviršiaus, jis pranešė, kad Izraelio valdžios institucijos ir perdavė granatų, kad buvo užrašas, kad identifikuoti priklauso Saliamono šventyklos. Šiuo metu šis objektas yra Izraelio muziejaus Jeruzalėje. Šis atradimas įsitikinęs, valdžios institucijoms, kad Wyatt galima pasakoti apie Arka atradimas tiesos Aljansas, nes šiandien yra tik vienas, kuris rado pirmasis objektas iš šventyklos, kur Skrynia buvo. Šis atradimas galėtų sukurti pakankamai dideles religines ir politines problemas, Izraelis, todėl valdžios institucijos paprašė Wyatt teigė, kad slaptu Arka atradimas. jie bijojo smurtinio reakcija kai kurių radikalių žydai, kitus kartus, nes per Šventyklos kalno ginčų, davė kai kruvinų konfliktų.

 

 

 

Paslaptis į Arka matmenys? Aukso numeris atėjo iš dalijant linijos ruožo į 2 dalis idėja, ir daug galimybių tai padaryti padalinys, yra vienas, kad yra daugiau malonus akims ir perteikia vertės harmonia.O prasmę Aukso Phi = 1,618033988749895 (Phi buvo pavadintas garbę graikų skulptoriaus ir architekto Phidias kurios naudojamos proporcingai jų kūrinius, įskaitant ir Partenono fasadas).

Vėliau graikai tikėjo, kad stačiakampiai, kurio kraštinės turėjo šis ryšys būtų turėjęs specialų estetinį harmonijos ir davė aukso stačiakampio aukso stačiakampio pavadinimas arba, atsižvelgiant į tai, kaip išskirtinės pagal harmonijos. Eudoxus, graikų matematikas, sukurta bendro teoremos geometrijos serija ir taikomas analizės metodas studija dalis, kurie tikėjo, kad aukso santykis.

Leonardo da Vinci "naudojamas aukso proporação kaip tobulumo, grožio ir harmonijos garantija. Kaip dalis "Mona Liza", aukso stačiakampio esantis keliose vietose, tradiciniai atstovavimo žmonių pavidalo penkiakampė žvaigždė yra su aukso pjūviu.

Leonardo da Vinci "naudojamas aukso proporação kaip tobulumo, grožio ir harmonijos garantija. Kaip dalis "Mona Liza", aukso stačiakampio esantis keliose vietose, tradiciniai atstovavimo žmonių pavidalo penkiakampė žvaigždė yra su aukso pjūviu.?

Pasiūlymai ir bendradarbiavimas

Ši svetainė yra palaikoma nuo jos pačios išteklių. Visi įnašai ir pasiūlymai yra sveikintini ir gali būti siunčiami elektroniniu paštu: vida@dezmandamentos.com (Mes nesutinkame, finansinių įnašų iš bet kokios rūšies. MMHLH)

Vocábulos Die Zehn Gebote В десять заповедей 十戒 Dieci comandamenti Los Diez Mandamientos Tien Geboden Δεκα εντολες Les Dix Commandements 十誡 الوصايا العشر الله Dios Бог Dio Dieu Gott Θεος 神 上帝 Esodo Исход 出エジプト記 逃亡 Éxodo Exode 출 موسى 摩西 모세 Moïse Mozes Mosè モーゼス Bibel الكتاب المقدس 聖經 성경 Ευαγγελιο Bijbel Bibbia 聖書 Библии Novo Testamento New Testament Neues Testament عهد جديد 新約全書 신약 Nuevo Testamento Nouveau Testament Καινη Διαθηκη Nieuwe Testament Nuovo Testamento 新約聖書 Velho testamento Old Testament Altes Testament العهد القديم 舊約 구약 Antiguo Testamento Ancien Testament Παλαια Διαθηκη Oude Testament Antico Testamento 旧約聖書 Jesus Cristo Jesus Christian يسوع المسيحي 耶穌基督 예수를 기독교 Jesús Christian Christian Jésus Jezus Christian Gesù cristiana イエスキリスト教 Иисус христиан Новый Завет Ветхий Завет judeus Jews Juden اليهود 猶太人 유대인 Judios Juifs Εβραιοι Joden Ebrei ユダヤ人 Евреев Egito Ägypten مصر 埃及 이집트 Egipto Égypte Αιγυπτος Egypte Egitto エジプトアラブ共和国 Египет Egípcio Egyptian Ägyptische المصري 埃及 이집트 Egipto Égyptien Αιγυπτιακη Egiziana エジプト Египта Arca da Aliança Pacto Ark Bund Ark العهد السفينة 盟約方舟 언약의 방주 Pacte Ark Alleanza Ark 誓約アーク Templo de Salomão Tempel des Solomon هيكل سليمان 廟所羅門 솔로몬 성전의 Templo de Salomón Temple de Salomon Temple of Solomon Ναος του Σολομωντος Tempel van Salomo Tempio di Salomone ソロモンの神殿 Храм Соломона Davi e Golias David und Goliath ديفيد وgoliath 大衛和歌利亞 다윗과 골리앗 David y Goliat David et Goliath David και Γολιαθ ダビデとゴリアテ Давид и Голиаф Onde está a arca Where is the Ark Wo ist die Arche اين هو السفينة 哪裡是方舟 방주는 어디에 ¿Dónde está el Arca Où est l'Arche Που ειναι η Ark Waar is de Ark Dove si trova il Arca アークはどこにあります Número de Ouro Gold Number Gold Anzahl عدد الذهب 金人數 골드 번호 Número de Oro Nombre d'or Αριθμος χρυσο Numero d'oro 黄金数 Arqueologia Bíblica Biblische Archäologie الانجيلي علم الآثار 聖經考古 성서 고고학 Bijbelse Archeologie Archeologia biblica 聖書考古学

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naujojo Testamento atėjo panaikinti dešimt Dievo įsakymų?

Be Kalno pamokslas yra ištrauka, kad Viešpats Kristus sako: "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų, neatėjo į jas panaikinti Aš atėjau įvykdyti. "

Taigi, Jis parodė mums, gilesnę prasmę visų įsakymų, paaiškinti, kad jie iš esmės lemti mokymo apie Dievo ir žmogaus santykių: "Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi ir visa siela ir visu savo protu, ir mylėk savo artimą kaip save patį".

"Šitais dviem įsakymais apibendrinti visą įstatymą .. "(Mt 22:37-40) ir Dešimt Dievo įsakymų prasmę tai, kad jie apibrėžia aiškumo ir tikslumo jų požiūrį į Dievą ir į kitus

Kai dvasininkų pasakyti Dešimt Dievo įsakymų yra dalis "lei'e netaikoma mums šiandien. Ir, kaip krikščionys, mes esame "laisvos teisę". Pirmiau požiūris yra visiškai klaidingas. Labai svarbu suprasti, ką reiškia, kai Naujajame Testamente rašoma, kad mes "nemokamai teisė". Žodis "teisės" yra naudojamas rašytojų Naujojo Testamento dviem reikšmėmis. Kartais tai reiškia Gaivieji teisė - Senamiestis Testamento, kuris susijęs su ritualu klausimais ir teisės aktus dėl mėsos, gėrimų ir ko tokio pobūdžio. Šis įstatymas, krikščionys yra laisvas iš tikrųjų. Bet Naujojo Testamento taip pat kalbama apie moralinį įstatymą, kuris yra nuolatinis ir pastovūs, ir yra apibendrinti Dešimt Dievo įsakymų ".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Įstatymų, susijusių su Dievo?    Įstatymų, susijusių su panašių?

Dešimt Dievo įsakymų yra taisyklės žmogaus elgesį. Moralinė receptų apibendrinami dešimties elementų.

Pirmieji 4 susiję su žmogaus link Dievo pareigas ir gali būti apibendrinami "Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi ir visa savo siela ir visu protu" (Mt 22,37).

Kitos šešios mandmentos kreiptis į santykius próximo.E buvo apibendrinti taip: "Mylėk savo artimą kaip save patį" (Mc 12,31).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Supratimas įsakymų?

Dešimt Dievo įsakymų ne tik siekiama atskirų elgesio tobulinimą.

Po dešimt Dievo įsakymų gali pasiekti daugiau tik ir egalitarinės visuomenėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas yra Biblijos Archeologija? Archeologija yra mokslas, žinios šioje srityje yra gautas sistemingo stebėjimo ir tyrimų, ir faktai, atrado yra vertinami ir skirstomi į informacijos įstaiga. Archeologija yra taip pat mokslas, ji siekia pagalba daugelyje kitų mokslų, pavyzdžiui, chemijos, antropologijos ir zoologija.

Biblijos Archeologija gali būti apibrėžta kaip senovės objektai kartą prarado tyrimo ir dabar atsigavo ir kurie susiję su Šventojo Rašto studijų ir gyvenimo apibūdinimas Biblijos laikų. Archeologija mums padeda suprasti Bibliją. Ji atskleidžia, kas gyvenime buvo kaip Biblijos laikais, kas eina paslėpti Biblija iš tikrųjų reiškia, ir kaip istorinių naratyvų ir Biblijos kontekstuose turėtų būti suprantamas.

Archeologija mums padeda suprasti Bibliją. Ji atskleidžia, kas gyvenime buvo kaip Biblijos laikais, kas eina paslėpti Biblija iš tikrųjų reiškia, ir kaip istorinių naratyvų ir Biblijos kontekstuose turėtų būti suprantamas.

Archeologiniai kasinėjimai atliekami daugelyje vietų Palestinos, Sirijos ir kitų Biblijos žemių davė į paviršinius įrodymų daug, kad mokėjo įmokas geriau suprasti ar tirti Biblijos sąskaitas. Profesorius W. F. Albringht, šiuo klausimu institucija, priima šią pastabą apie Biblijos archeologija:

"Dėka šiuolaikinius mokslinius tyrimus, dabar mes atpažinti esminius istoriškumas jos (Biblijos). Naratyvai apie patriarchų, Mozė, Exodus, Kanaano, teisėjų, monarchija, tremties ir užkariavo atkūrimo visi buvo patvirtinta ir iliustruoti mintį, kad keturiasdešimt metų (ar daugiau) atgal, tai būtų laikoma neįmanoma. "[1]

Iki šiol nebuvo nė vieno atvejo archeologijos turi ir galutinai įrodyta, įtikinamai, kad Biblija buvo klaidingas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas alkūnė?

Senovės Egipte, alkūnė buvo atsisakyti atstumas tarp alkūnės ir pirštų galiukų priemonė. Atitiko aštuoniolika colių (45,72 cm).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enigma į Arkos statyba Būdu jis buvo pastatytas, arkos gali būti laikoma tai, ką mes žinome šiandien, kaip "elektros kondensatorius", ty įtaisas, naudojamas laikyti elektros mokesčiai į elektros elektrines grandines. Paprastas kondensatorius susideda iš dviejų laidžiosios medžiagos sluoksnių, atskirtų iš izoliacinės medžiagos sluoksnis, panašus į konstitucija skrynią. Jis greitai parduotuvė elektros mokesčius atliekant paviršių, gamybos biudžeto įvykdymo patvirtinimo, todėl šie plokštės įdėti į kontaktą arba įžemintas. Atsižvelgiant į tai, matmenys ir medžiagos, naudojamos Ark, galima daryti išvadą, kad ji buvo kondensatorius galima saugoti didelius kiekius apkrova, pakankamas, kad intensyvus elektros iškrovos, keli šimtai voltų, žuvo tie, kurie grojo be uolumą. Horebo kalno (arba Choreb), kur buvo šventovės namas arka, yra skaliste svetainę su daugiau nei 760m pakilimo virš Sinajaus dykumos plynaukštėje, įsikūrusi į rytus nuo Egipto. Jo klimatas yra sausas, vėjuotas ir žinoma didelis elektrostatinis veiklą, todėl idealiai tinka elektra mokesčių skrynią. Įdomu pažymėti, kad pirmasis elektrinis kondensatorius buvo tik pastatytas XVIII a., ir jo elektrinėms savybėms gali būti paaiškintas tik kaip su elektros mokesčiai ir kondensatoriai visiškai suprantama teorija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išėjimo yra true arba false? Išėjimo yra teisingas ar klaidingas? Net ir šiandien daugelis teigia, kad žydų tautos Išėjimo epizodas yra fikcija. Skeptikai teigia, kad masinis išsikėlimas niekada nebuvo ir kad nėra archeologinių įrodymų, kad įrodo, tokiu atveju. Bet taip pat faktas yra tai, kad niekas neįrodo, kad istorija yra legenda. To įrodymai gali būti paslėptas, verta prisiminti, Negyvosios jūros rankraščiai, buvo rasti tik 1947 m. urvas.

Vienas iš didžiausių istorijų visą laiką buvo naujas posūkis Holivude. James Cameron, režisierius, kuris gaminamas "Titanikas", yra prodiuseris dokumentinio kuris teigia, kad rado įrodymų, patvirtinančių vieno iš epizodų daugiau dramatiškas Senojo Testamento: Raudonosios jūros pasidalijimas ir žydų iš Egipto. Be Išėjimo Decoded ("Exodus Decoded"), 90-minučių dokumentinis, kad bus rodomas Amerikoje šį mėnesį Cameron ir Simcha Jacobovici, Kanados gamintojo filmų, pasakyti, kad ugnikalnio išsiveržimas Santorini salyną sukėlė graikų grandinės stichinių nelaimių Biblijoje kaip "10 rykščių, kad" Dievas atsiuntė į Egiptą kaip bausmė už enslaving žydai.

Cameron mano, kad padalijimas į Raudonąją jūrą galėjo cunamio kuris sunaikino faraono kariuomenė, kai jie atėjo po bėgančių žydų. Dokumentinis sako, kad epizodas neatsitiko tiksliai į Raudonąją jūrą, bet mažesnis jūra Junco pelkėta vietovė, šiaurinėje Sueco įlankos. Šiuo jūra vis dar žuvis vadinama Mozės čiabuviai pusė balta, o pusė juoda, pagal populiarūs folkloro būtų kilęs, kai buvo baseine. Povandeninis žemės drebėjimas gali būti išleistas nuodingų dujų, kad pasirodė vandenyse raudona. OuvirLer foneticamente

Jacobovici sakė, kad "bendras išminties, kad nė vienas gabalas archeologinių įrodymų kad remia Biblijos istorija apie Exodus ". Iki žydų studentų nenoriai sutiko, kad šį epizodą svarbi jų tikėjimas - minėjo kiekvienais metais žydų Velykos - niekada negali atsitikti. Tačiau Cameron ir Jacobovici teigia parodė daugiau kaip tuziną archeologiniai paminklai rodo, kad masinis išsikėlimas vyko trijų šimtmečių anksčiau nei Biblijos mokslininkai sąmata. Iki interpretavimą meno muziejuose Luksoras, Kairas, Atėnuose ir kitur, Jacobovici datas maždaug 1500 m. pr išvykimas.

Šis laikotarpis yra susijęs su laiku, kai kai kurie geologai mano, Santorinio vulkanas, 650 km į šiaurę nuo Egipto, prasiveržė rytinėje Viduržemio jūros dalyje. Mokslininkai ir istorikai jau seniai spėliojo, kad "10 rykščių" patyrė Egiptas galėjo būti prijungtas "domino efektas" dėl natūralių priežasčių. Dokumentinis tinklalapyje teigia, kad žemės drebėjimų serija gali turėti "sutrikdytas sistema visą Nilo deltoje ir iš dalies lėmė išslysti iš Afrikos plokštė delta ".

Tai sukėlė žemės lygis aplink Reed jūros ir manė, kad jie susiformavo pelkė sūraus vandens aplink El balais, dabar išnykusi ežero. "El balais", hebrajiškai reiškia "Jei Dievas sunaikino." "Kitaip tariant, jūra atsiskyrė, sako tinklalapyje. "Vandens būtų paskleista iš didesnės žemės žemės mažas ... teikti sausumoje, per kurią izraeliečiai galėtų kirsti. Šis renginys taip pat sukėlė didžiulį "reiškinys vanduo", tikras cunamis. Jei bangos atėjo vos 12 km viduje srityje jie būtų sunaikinti Egipto armiją. "

Iš "Exodus" gamintojai įsitikinę, kad vandenys įjungtas raudonas su medžiagos išskiriamų medžiagų povandeninis drebulys. Kažkas panašaus atsitiko ežerų, Kamerūno, 1986 metais. Jei vandenys užnuodyti, varliagyviai galėtų peršokti į paplūdimį, ir taip pagaminant Biblijos maras varlių. Kai varlių mirė, vabzdžiai būtų suvaidino savo įstaigų todėl opa skėrių, blusų ir utėlių

Jie turėjo išplisti ligų vyrams, žaizdų ir gyvūnų ligų. Tai taip pat būtų grėsmė pasėliams, o verčia egiptiečiai saugoti grūdų, kurie galėtų Antradienis priplėkęs tada. Užterštą maistą galėtų sudaryti maras mirčių Egipto pirmagimius, nes tuo metu, trūkumas, pagal tradiciją palankiose ūkininkauti pirmagimis.

Oro sąlygos generuoja išsiveržimas gali taip pat sukėlė nuo krušos ir lietaus rykščių tamsoje. Ir faraonas Ramzis II eros nėra taip manyti, bet Ashmod. Jeigu pateiktų įrodymų dokumentais faktiškai teisinga, tai yra pateisinama, nes iki šiol nerastas įrodymus apie Exodus. Kratos ir paieškų buvo tose vietose, ir laikas neteisingas.

Pažeidimas Dešimt Dievo įsakymų Be Biblija yra klasikinis pavyzdys, rimtai pažeidė 10 įsakymų ir šio akto padarinių. Karalius Dovydas nusikalto svetimavimu, ir tapo nėščia Beth Sabo, žmona Valio hetitų, vienas iš jo ištikimiausiems kariai, o tai jo priežastis karo. Norėdami paslėpti šį faktą, buvo baisi machinacijas ir, galiausiai, planuojama Valio, kuriuos reikia nužudyti kovose, kas atsitiko. Nors karalius Dovydas buvo pateptas Dievo, baisių dalykų turi atsitiko su Beth Sabo vaikas mirė., Ir po to Dievo prakeikimas "Kardo niekada atsitraukia nuo savo namų". Vienas iš jo sūnų baigėsi žudyti vieni kitus.Davidas tikrai egzistavo? Atsižvelgiant į upelį slėnyje Jeruzalės griuvėsiai atradimas aprašytas Biblijoje kaip gyvenamosios vietos karalių, gali būti pirmasis įrodymas į istorinius faktus aprašytų Biblijoje. Ir kad gali skolinti patikimumą mokslas visada atmesti pasakojimai Senajame Testamente. Istorikų, Dovydas ir jo sūnus Saliamonas, buvo lyderiai mažas nereikšmingas klanas regiono ūkininkams ir niekada pripažinta Jeruzalės egzistavimo aprašyta daug rašyti - žydų krikščionių. Izraelio archeologas Eilatas Mazar mano, kad jis rado karaliaus Dovydo rūmuose

Galijotas Discovery News "(" on - line) paskelbė kitą atradimą, susijusios su biblinių į Dovydo laiko. Keramikos Shard rasti pasakoja - Safi, į pietus nuo Izraelio, vienas iš seniausių griuvėsiai šalyje. Be fragmentas, užrašas, data aplink tūkstančius metų prieš Kristų, į "Proto - kanaaniečių," archajiška kalba, yra dvi kilmės pavadinimų nėra - semitų. Ar pavadinimų: "Alwt Ir WLT." Šios kasimo, arais Maeir universiteto Baras vadovas - Ilan Izraelis sakė, kad du pavadinimai yra etimologiškai panašūs į atitinkamus žodžius Indo - Europos, Žymenis "Galijotas". Šis atradimas yra laikoma įrodymų teisingumą į Biblijos sąskaita Kovos tarp Dovydo ir Galijoto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebukadnecaras yra legenda? Istorinio egzistavimo Nebukadnecaras, Babilono pats buvo tai, suabejojo kritikai iki maždaug 1806, Klaudijus James turtingas, kai patvirtinama, kad didelę mokslinę ataskaitą, kad rasti Babil kalvos griuvėsiai buvo Iš tiesų, Senovės miestas Babilonas. OuvirLer foneticamente Iki to laiko niekas nežinojo nieko apie ne Biblijos ir senovės istorikai miestas, kurio tikslumas buvo rimtų abejonių. Puikus sostinė atrodo, buvo prarytas dykuma. Europos mokslininkų, kurie atvyko į Bagdadą tik pamačiau kalvos pilnas dulkių ir Babil negalėjo manyti, kad ten buvo nuolaužos Senovės Babilono. Buvo plytos su keistais užrašais ir paėmė ją namo kaip tik smulkmenos. Taigi, kas nepraleido skelbia, kad Danieliaus knyga niekada negalėjo atstovauti tikra istorija. Bet kasinėjimai, kad po turtingų ūkį, pradėjo rodyti skeptikams, kad jis yra klaidingas. Iki to laiko, taip pat sukūrė intensyvių studijų archeologija sužinoti, kas buvo parašyta tuose tabletės, kraunamos į krūvas, visoje šalies teritorijoje. Antrasis didelis pasiekimas archeologinių XIX a. buvo babiloniečių dantiraščio tablečių rasta Irake vertimą. Nieburh, Grotefend ir Rawlinson buvo pagrindinės pionieriai šioje srityje ir iki šiol jokių duomenų apie lojalumo abejonių labiausiai tekstai išversti. 1899 m. Robertas Koldewey buvo kasimo griuvėsiai Babil-aisiais, kai jis rado šimtai plytų sienos, sienų ir Ezagil savo šventyklos, ant kurio karalius Nebukadnecaras pavadinimas atstovas tie dideli pastatai. OuvirLer foneticamente

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jėzus Kristus egzistavo?

Šiandien kelias būtų paneigti, kad Jėzus tikrai egzistavo. Iš tiesų, jų egzistavimą ir svarbą yra vienas iš nedaugelio dalykų, kad Dauguma žmonių lengvai sutinka. Iš The Wall Street Journal "redakcinės 2002 m. gruodžio mėn pareiškė pavadinimas: "Mokslas negali ignoruoti Jėzų". Autorius padarė išvadą: "Dauguma mokslininkų, išskyrus keletą ateistai, jau priėmė Jėzaus iš Nazareto kaip istorinė asmenybė. " Žurnalas "Time" sakė: "Tai užtrunka labai turtinga vaizduote pasakyti, kad labiausiai įtakingų skaičius, ne tik šių dviejų tūkstantmečių, bet visa žmonijos istorija, buvo Jėzus iš Nazareto ". Ji pridūrė: "Ta aplinkybė, kad joks kitas asmuo pasinaudojo net nuotoliniu būdu, įtaka tokia galinga ir patvarus, kaip Jėzus yra argumentas ". O Santo Sudário Drobulė yra stačiakampio audiniu 4,36 metrų ir 1,10 metrų pločio ir saugomi Turinas daugiau nei keturis šimtmečius, Antrame amžiuje buvo kalbama apie šventą skalbiniai, garbinamas ne Edesos (dabar Urfa Turkijoje). Per ilgai mes kalbėjome apie Edesos drobulė bet tik trečiojo amžiaus po naujų Karalius Konstantinas Romoje, sūnus karalienės Elenos sala (St. Helena), krikščionys galėtų išpažinti savo tikėjimą, nes iki tol buvo nužudyti ar paaukotos melstis ar kalbėti apie Jėzų. 1898 m. fotografas Secondo Pia fotografuotas pirmą kartą, Šventoji drobulė. Ir taip didysis paslaptis buvo atskleista: žmogaus kūno atsiradimą. Pia "buvo pirmasis žmogus kontempliuoti Jėzaus figūra po devyniolika amžių. Jau su daug funkcijų, 1931 m. Turino drobulė atėjo būti fotografuojami, kurį uždavė Giuseppe Užpildykite. Tada galite studija žaizdų Kristaus kūno ant audinio. Tačiau kažkas labai smalsu atsitiko. Kai nuotrauka parodė, Kraujo dėmės yra akivaizdžiai teigiami ant plokštės normalus vaizdus. Jis leido suprasti, kad prekių ženklai buvo padaryta tiesioginio kontakto. Svarbiausių apreiškimo šio tyrimo yra ne tik forma, bet dvasinio turinio išraiška. Veido semitų, nepaisant žaizdų, kurios iš didybė ir ramus oras su muito išraiška įvykdytos. Grupės STURP Šią grupę sudarė 40 amerikiečių mokslininkai, kurie specializuojasi konkrečiose srityse: biologijos, genetikos, chemijos, fizikos, tarp kitų. Įvairūs tyrimai ir bandymai įrodė daugeliu atžvilgių į drobulė yra autentiška, o rezultatai oficialiai buvo išleistas po baigiamasis susitikimas, šaukia Geg 1981 New Londone. viena iš sudedamųjų dalių tik grupė teigė, kad drobulė buvo klastotė, Valteris McCrone, tačiau jo teorinis pagrindas buvo klaidingas ir netgi dalyvavo šiame susitikimai ginti savo disertaciją. Galiausiai, Grup STURP buvo būtina paaiškinti žmogaus kraujo tiesą rasti drobulė, ir jei taip, gyvenimą ir mirtį Kristus. Testavimas anglies-14 ", kurie neigia, kad Šventoji drobulė yra stebuklas, bet kai kurie viduramžių menininko tapyba Šis tyrimas buvo atliktas 1988 metais JAV (Arizona), kuris iš tikrųjų sudarė - klaidingai - buvo dažytos Turino drobulė tarp 1260 ir 1390 metais. Tačiau kai kurie viduramžių menininko galėjo sukurti neigiamą įvaizdį anatomiškai puikus, atsižvelgiant į į fotografiją, kuri buvo tik išrado 500 metų vėliau principų - tarp tiek daug įrodymų autentiškumą Šventoji drobulė. 100 metų Turino drobulė atėjo būti tiriamas su mokslinio tikslumo, pradžioje su Pierre Barbet, gydytojas, profesorius teismo medicina. Nagrinėjami elektroniniai mikroskopai nerastas net pėdsakų dėmė ar dažų. Turino Kongresas 1998 metais, profesorius Herron Valdez Leoncio parodė taip: nagrinėjimą iš drobulė audinio siūlai, Nustatyta, kad šie laidai yra susukti į apsiaustą bioplastiko pagaminti bakterijų audinio, kuris visiškai paneigia bandymo anglies-14. 1978 m. NASA mokslininkai, per projektą "STURP atlikti pačius sudėtingiausius tarpdisciplininių studijų laikų visame pasaulyje, o po keturių metų tyrimų išvados: drobulė neabejotinai tiesa, stebuklas tikrai įvyko momentas Jo prisikėlimu. NASA mokslininkai pasakyti šie žodžiai: švitinimo sukėlė kalorijų šviesa ypatinga, momentinė galia nukryžiuotas kūnas suvyniotas į drobulė ". Tokia išvada sukėlė didelį nustebimą, kad mokslininkai, kaip sako Dr D'Muhal, projekto koordinatorius STURP. Šviesos ir šilumos, kad išvyko iš Kristaus kūno, nuo jo prisikėlimo metu sprogo. Vaizdas matote fotografijos neigiamas iš drobulė yra žaizdos žmogus, kuris buvo žiauriai sumuštas vaizdas. Žaizdos, kad atitiktų Biblijos aprašymai nukryžiavimo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pranšystė įspūdingas? Vienas didelis skirtumas tarp Biblijos (NT ir VT) ir kitų šventų knygų pranašystės. Be jokių kitų šventų knygų yra pranašystės, kad patvirtinta tūkstančius metų. Čia mes ne citata iš klasikinių pavyzdžių, kaip Jeruzalės rudenį, dėl Nebukadnezaras, Jėzaus Kristaus atėjimą. Mes citata naujesnes nei įspūdingas:

 

Žiūrėti Ezechielio 37:1 37:2 37:11 ir 37:12:

 

Vienas atėjo man VIEŠPATIES ranka, ir jis paėmė mane į Viešpaties Dvasia, ir padėkite man į slėnį, kuris buvo pilnas kaulų viduryje; 2 ir privertė mane vaikščioti aplink juos. Ir štai, buvo labai daug slėnyje, ir štai jie buvo labai sausa.

 

11 Tuomet jis tarė: "Žmogaus sūnau, šitie kaulai yra visi Izraelio namai. Štai, sako jie, mūsų kaulai yra nudžiūvo, ir mūsų viltis prarasta, mes išjungtas. 12 Todėl pranašauk ir sakyk jiems: 'Taip sako Viešpats Dievas: štai Aš atversiu jūsų kapus, savo kapų padės jums palikti, mano tauta, ir parvesiu jus į Izraelio žemę.

 

Jei mes prisimename žydų genocido įvyko vasario mėn. Antrojo pasaulinio karo ir analizuojant šiuos punktus, galime daryti išvadą, kad tai yra tai, kas įvyko tūkstančius metų vėliau aprašymas. Tyrėjų vertinimu, iš Ezechielio knyga buvo parašyta 758 m. prieš Kristų, daugiau nei 2000 prieš yra 2. Pasaulinio karo. Ir po didžiojo karo buvo Izraelio valstybės sukūrimo 1948 metais. Kaip tai įmanoma? Mes niekada nesupras, galime manyti, kad Dievui, praeitis, dabartis ir ateitis kartu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ačiū

 

Dėkoju tiems, kurie nusiuntė laiškus su pasiūlymais. E-mail buvo išsiųstas iš tolimų vietų. Tai labai svarbus bendradarbiavimas tarp tų žmonių, kurie padeda skleisti Dievo įstatymus. Ačiū ir gali Dievas apšviestų visų

 

Ang nang    Beab ptay    Bon hoki    Yvette He    Winston Hao    Chris Hong    Ang qiang    Aemee cab   

Deng kaon    Edison Nie    Feng duoi    Frank Qu    Stanley Ben    Tue Feu   

Vanna Zhai    Aviva Chai   

Angelia Chong    Shang Rue    Dale Jian    Reu Duyi    Qiung Dsa    Ailsa Cao    Aimee Cao    Golden Shan   

Jason Tan    Jio Mou    Jiong Shi    Jon Bang    Katrina    Bebfrice Che    Willie Bian    Abdrew Che   

Antony Cao    Lee Kitte    Li carry    Lpoj hlki    Yvonne Cao    Charlotte Dao    Yolanda Xia    Ariel Chang    Ellen Kou    Tiao Fst       Vanna Zeng