languages:
In Portuguese? In English? In Arab? In Chinese? In Italian? In Russian? In Spaniard? In Japanese? In Korean? In French? In German? In Greek? In Dutch? In Hindi? In Polish? In Romanian? In Czech? In Haitian Creole? In Indonesian? In Lithuanian? In Hebrew? In Vietnamese? In Armenian? In Afrikaans?

Em Português? In English? العربية ? 中文? In Italiano? в России? En español? 日本語? 한국어에서? En Français? Auf Deutsch? Σε ελληνικα? Nederland? हिन्दी? W Polski? În română? V České? Kreyòl ayisyen? Dalam Bahasa Indonesia? Lietuvių kalba? ב עברית? Trong tiếng Việt? Ի հայերեն? In Afrikaans?

conteúdo: איפה ארון? תעלומת בממדים של ארון? אניגמה בבניית ארון? הצעות? הברית החדשה באה לבטל את עשרת הדיברות? חוקים הנוגעים אלוהים? חוקים הנוגעים דומה? הבנת המצוות? מהי ארכיאולוגיה מקראית? יציאת מצרים היא אמת או שקר?   הפרה של 10 הדיברות?   נבוכדנצר של אגדה?  ישו היה קיים?  הנבואה מרשים?  Provérbios?   שיעורים של הסבל (איוב)?   Agradecimento 

עשרת הדיברות

סודות החיים

arcaAlianca (20K)


Exodus 25:10-22 "הם יעשו עץ החזה שיטה, אורכה שתי אמות ומחצה שלה ולרוחבה ואת אמה וחצי גובה אמה וחצי. אתה גולד התאוששה טהורה פנימה, לעשות בחוץ, סביב זה, כתר הזהב. ועשית עופרת ארבע טבעות על ארון של זהב, אשר הכניס אותם שלו ארבע רגליים, שתי בצד אחד ושניים אחרים. ועשית הבדים עץ שיטה ועליהן זהב, אשר יעבור דרך טבעות להגדיר בצד של הארון, כדי לבצע את זה פעם אחת בעבר הפולנים טבעות אחד מהם כבר לא יהיה מוסר. לשים אותם ארון העדות אני אוהב אותך . דר תעשה
אתה לעשות כיסוי של זהב טהור, אשר יהיה אורך שתי אמות וחצי, ורחב אמה וחצי. תעשה שני הכרובים זהב, ועשית זהב מרוקע על שני הקצוות של מכסים, אחד משני צדי אחרת, הגדרת אותם בטופס אחד חלק עם הקצוות של הכריכה. האם אלה כנפיים פרושות הכרובים עבור גבוהה, ולהגן עליהם עם העטיפה, שבו הם יצטרכו להתמודד מוטה. מניחים את המכסה על הארון ולשים בתוך ארון אני העד נתן לך. יש אפגש אתך מעל המכסה, באמצע כרובים כי הם על ארון ברית, אשר ייתן לך את כל ההזמנות שלי עבור הישראלים. "

לוח של הדברות


 

 

 

איפה ארון?

ישנן מספר השערות לגבי מקום הימצאו של ארון. יש הסבורים שמדובר הכנסייה ממוקמת על אי באתיופיה, שם היא דת אשר קדוש האובייקט הוא ארון. ואת המסורת של פולחן של ארון הועברה מדור לדור יצירת אגדות לאורך זמן. אחרים טוענים כי הוא נהרס בבית המקדש באש כאשר נבוכדנאצר פלשו לעיר. ובכל זאת, יש הסבורים שהוא מוסתר בהר נבו בישראל בפיקודו של ירמיהו הנביא. (המתוארת בספר הספרים החיצוניים של השנייה המכבים 2.2-8). ויש עוד שורה מאמינה שכאשר מנשה הפך למלך ולשים אליל פגאני להיות סגדו באותו המקום בו היה ארון, הכהנים להסיר את האתר זהה לא לפגוע אלוהים, והובילה למקום בלתי ידוע.

תבוסה פלשתים כאשר בני ישראל הובסו על ידי הפלשתים, הם לקחו את ארון והביא לבית המקדש של דגון באשדוד. עובדה היא כי היו אירועים מוזרים: פסלו של דגון הופיע פעמיים עם הראש הכרות, מחלות (טחורים פרוץ עכברוש) השפיע על האוכלוסייה של אשדוד (אשדוד), כולל הנסיכים והכמרים. התפתחויות אלה הפכו הנסיכים של ארון ל אשדוד לשלוח עוד העיר הפלשתית בשם עקרון (Ekrom). אבל עקרון האוכלוסייה הפגינו נגד הנוכחות של ארון, שולחים אותה בחזרה לישראל על עגלה. ארון נשאר בארץ פלשתים 7 חודשים. ב Bethshemesh כאשר העגלה עצרה, הביטה Algus Bete אנטישמית לתוך ארון עבר על ידי סקרנות, ומת מיד. לבסוף, ארון נלקח Quireate יערים, ונשארתי 20 שנה בטיפול של אלעזר.

בשנת 587 לפני הספירה, נבוכדנצר פולשת ולוקח את העיר ירושלים, ו אש גדולה הורסת את בית המקדש כולו ואחרי זה אין אזכור של ארון. יש הסבורים כי הפלישה, לקח נבוכדנאצר חפצי ערך, כולל ארון. אבל הבבלים רשם כל כך נבזז ואין אזכור של ארון. יש השערה אחרת כי התיבה הוסרה מן המקדש לפני הפלישה ומאוחסנים במקום בטוח.

היסטורית התקיימה בירושלים עם הארכיאולוג רונלד וויאט ב -6 בינואר 1982, במערה שבעה מטרים להלן אתר הצליבה על גולגלתא. זה היה מתגלה לעולם כמעט שני עשורים מאוחר יותר, למעשה נשמר בסוד לבקשת הרשויות היהודיות בשנת 1982, המתפרסמת באותה תקופה בארה"ב בלבד. לאחר מחקר נרחב, משך הארכיאולוג רונלד וויאט כמה מסקנות: ארון לא היה יכול להיות הביאו לבבל, על פי הפניות התנ"ך. זה היה אמור להיות מוסתר מתישהו בין 621 שנה (שנת 18 למלכותו של יאשיהו) ו 586 לפנה"ס כאשר כבשו הבבלים את העיר ובית המקדש נהרס. לבסוף, ארון היה מוסתר מבצרים בין הבבלי לבין החומה בירושלים כי אף אחד לא יכול לעזוב, ואילו העיר נהרסה לחלוטין, וזה היה מאוד לא סביר כי הארון היה חבוי בו. כל השיקולים האלה הובילו לספקולציות כי הארון יהיה קרוב מחצבה ישנה אשר היה ידוע כמו "המדרון גולגולתא, שם הוא היה לפני זמן רב, וכי וויאט חשבתי שזה היה גרוטו של ירמיהו. רונלד וויאט עם צוות עשה חפירות consguiu להגיע לנקודה שבה ראינו את ארון, זה הוא ממוקם בדיוק מתחת לנקודה שבה הצליבה התרחשה. כיצד לעולם לא יוכל להביא את זה המשטח, ידעו כי מבקרים רבים ברחבי העולם לא מאמין לסיפור שלו, אז הוא שבר פיסה קטנה של חפץ, רימון שנהב, שהוא נמצא במערה ועזב את החדר עם ארון הברית. להגיע לפני השטח, הוא הודיע לרשויות הישראליות ומסרו כי הרימון היה וכתובת זיהו שייכים המקדש של שלמה. כעת האובייקט הזה הוא מוזיאון ישראל בירושלים. גילוי זה שכנע את הרשויות כי וויאט אפשר לספר את האמת על גילויו של ארון הברית, כי היום הוא היחיד שמצא את האובייקט הראשון של בית מקדש שבו ארון היה. התגלית יכולה ליצור בעיות דתית ופוליטית משמעותית עבור ישראל, כך השלטונות ביקשו וייאט טען כי גילוי ארון בסתר. הם חששו תגובה אלימה של יהודים קיצוניים, בזמנים אחרים בגלל המחלוקת על הר הבית, הפיק כמה התנגשויות דמים.

 

 

 

תעלומת בממדים של ארון? מספר זהב בא הרעיון של חלוקת הקטע ל 2 חלקים, ואת האפשרויות הרבות לעשות זאת החלוקה, היא אחת כי הוא נעים יותר לעין, מעבירה תחושה של harmonia.O ערך עבור Phi הזהב = 1.618033988749895 (Phi נקרא לכבודו של הפסל פידיאס האדריכל היווני אשר משמש את חלקם בעבודות שלהם, כולל חזית של הפרתנון).

מאוחר יותר, היוונים האמינו כי מלבנים אשר הצדדים דיבוק זה היחסים היתה הרמוניה אסתטית מיוחדים נתן את השם של מלבן הזהב מלבן הזהב או, בהתחשב בזה בהרמוניה מכוח חריגים. Eudoxus, מתמטיקאי יווני, יצרה סדרה של משפטים כלליים של גיאומטריה להחיל את השיטה של ניתוח ללמוד שיעור שהאמינו כי יחס הזהב.

לאונרדו דה וינצ 'י השתמש proporação הזהב כערובה של יופי ושלמות, והרמוניה. כחלק של המונה ליזה, מלבן הזהב מופיע במקומות רבים, הייצוג המסורתי של העם בצורה של הכוכב המחומש יש יחס הזהב.

בודק אם אמצעים מוכתב על ידי ארון אלוהים אל משה, ואת, בהתחשב עיגול המספרים, ניתן לומר כי ארון, את כל מלבנים קיימים מלבנים זהובים. כי אלוהים הגדיר צעדים אלה עבור ארון?

הצעות ושיתופי פעולה

אתר זה מתוחזק עם משאבים משלו. כל התרומות והצעות יתקבלו בברכה ו ניתן לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני: vida@dezmandamentos.com (אנחנו לא מוכנים לקבל תרומות כספיות מכל סוג שהוא. MMHLH)

Vocábulos Die Zehn Gebote В десять заповедей 十戒 Dieci comandamenti Los Diez Mandamientos Tien Geboden Δεκα εντολες Les Dix Commandements 十誡 الوصايا العشر الله Dios Бог Dio Dieu Gott Θεος 神 上帝 Esodo Исход 出エジプト記 逃亡 Éxodo Exode 출 موسى 摩西 모세 Moïse Mozes Mosè モーゼス Bibel الكتاب المقدس 聖經 성경 Ευαγγελιο Bijbel Bibbia 聖書 Библии Novo Testamento New Testament Neues Testament عهد جديد 新約全書 신약 Nuevo Testamento Nouveau Testament Καινη Διαθηκη Nieuwe Testament Nuovo Testamento 新約聖書 Velho testamento Old Testament Altes Testament العهد القديم 舊約 구약 Antiguo Testamento Ancien Testament Παλαια Διαθηκη Oude Testament Antico Testamento 旧約聖書 Jesus Cristo Jesus Christian يسوع المسيحي 耶穌基督 예수를 기독교 Jesús Christian Christian Jésus Jezus Christian Gesù cristiana イエスキリスト教 Иисус христиан Новый Завет Ветхий Завет judeus Jews Juden اليهود 猶太人 유대인 Judios Juifs Εβραιοι Joden Ebrei ユダヤ人 Евреев Egito Ägypten مصر 埃及 이집트 Egipto Égypte Αιγυπτος Egypte Egitto エジプトアラブ共和国 Египет Egípcio Egyptian Ägyptische المصري 埃及 이집트 Egipto Égyptien Αιγυπτιακη Egiziana エジプト Египта Arca da Aliança Pacto Ark Bund Ark العهد السفينة 盟約方舟 언약의 방주 Pacte Ark Alleanza Ark 誓約アーク Templo de Salomão Tempel des Solomon هيكل سليمان 廟所羅門 솔로몬 성전의 Templo de Salomón Temple de Salomon Temple of Solomon Ναος του Σολομωντος Tempel van Salomo Tempio di Salomone ソロモンの神殿 Храм Соломона Davi e Golias David und Goliath ديفيد وgoliath 大衛和歌利亞 다윗과 골리앗 David y Goliat David et Goliath David και Γολιαθ ダビデとゴリアテ Давид и Голиаф Onde está a arca Where is the Ark Wo ist die Arche اين هو السفينة 哪裡是方舟 방주는 어디에 ¿Dónde está el Arca Où est l'Arche Που ειναι η Ark Waar is de Ark Dove si trova il Arca アークはどこにあります Número de Ouro Gold Number Gold Anzahl عدد الذهب 金人數 골드 번호 Número de Oro Nombre d'or Αριθμος χρυσο Numero d'oro 黄金数 Arqueologia Bíblica Biblische Archäologie الانجيلي علم الآثار 聖經考古 성서 고고학 Bijbelse Archeologie Archeologia biblica 聖書考古学

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הברית החדשה באה לבטל את עשרת הדיברות?

בדרשה על ההר, שם הוא המעבר כי המשיח אלוהים אומר: "לא

לכן, הוא גילה לנו את המשמעות העמוקה של כל המצוות, בהסבר שהם למעשה להוביל ההוראה על היחסים עם אלוהים את האדם: "ואהבת את ה 'אלוקיך בכל לב עמך ועם הנשמה כל עמך ועם כל המוח שלך, ואהבת לרעך כמוך."

כנסייה יש אומרים עשרת הדברות הן חלק lei'e 'לא חלים עלינו היום. "החוק חינם" וכמו הנוצרים, אנחנו. היחס הנ"ל היא שגויה לחלוטין. חשוב מאוד להבין למה אתה מתכוון כאשר בברית החדשה אומר שאנחנו "חינם החוק". "החוק" המילה משמשת ידי הסופרים של הברית החדשה בשני מובנים. לפעמים זה מתייחס לחוק טקסי - העתיקה התנ"ך, המתייחס לעניינים טקס ותקנות הנוגעות בשרים, משקאות דברים מן הסוג הזה. חוק זה, נוצרים הם אכן בחינם. אבל בברית החדשה גם מדבר על החוק המוסרי, אשר קבע ובלתי משתנה, והוא סיכם את עשרת הדיברות. "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוקים הנוגעים אלוהים? חוקים הנוגעים דומה?

עשרת הדיברות הם כללים להתנהגות אנושית. מרשמים מוסריות הן לסכם עשרה פריטים.

4 הראשונות מתייחסות חובותיו של אדם כלפי האל, ניתן לסכם ב "אהבה את ה 'אלוקיך בכל הלב שלך עם כל הנשמה שלך ועם כל ההבנה "(מתי 22:37).

השני שש מצוות הדאגה próximo.E הקשר היה לסכם כך: "ואהבת לרעך כמוך" (מארק 0:31).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?

עשרת הדיברות לא רק מכוונים לשיפור התנהגות הפרט.

בעקבות עשרת הדיברות יכול להשיג חברה צודקת ושוויונית יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מהי ארכיאולוגיה מקראית? ארכיאולוגיה היא מדע, ידע בתחום זה מתקבל על ידי תצפית במחקר שיטתי, ואת העובדות שהתגלו מוערכים ומסווגים גוף של מידע. ארכיאולוגיה היא עשה גם המדע, עבור אותו מבקש סיוע במדעים רבים אחרים, כגון אנתרופולוגיה כימיה זואולוגיה.

לארכיאולוגיה מקראית, ניתן להגדיר בדיקה של חפצים עתיקים הפסיד פעם אחת ועכשיו התאושש וכי להתייחס בחקר המקרא ואת האפיון של החיים בתקופת התנ"ך. ארכיאולוגיה עוזר לנו להבין את התנ"ך. הוא מגלה איך היו החיים בתקופת התנ"ך, מה עובר לטשטש את התנ"ך באמת מתכוון, ואיך ההיסטורי נרטיבים ובהקשרים תנ"כ יים יש מובן.

רכיאולוגיה עוזר לנו להבין את התנ"ך. הוא מגלה איך היו החיים בתקופת התנ"ך, מה עובר לטשטש את התנ"ך באמת מתכוון, ואיך ההיסטורי נרטיבים ובהקשרים תנ"כ יים יש מובן.

חפירות ארכיאולוגיות שנערכו במקומות רבים פלסטין, סוריה אחרים ארצות המקרא הביאו אל פני השטח הרבה ראיות כי תרם תרומות כדי טוב יותר להבין או לחקור את חשבונות המקראי. פרופ 'וו פ Albringht, סמכות בנושא, הופכת את התצפית הבאה על הארכיאולוגיה המקראית:

"הודות למחקר מודרני, עכשיו אנחנו מכירים ההיסטוריות חיוני זה (התנ"ך). נרטיבים על המכפלה, משה, יציאת מצרים, כיבוש כנען, שופטים, את המלוכה, הגלות שיקום אושרו כל ואייר את הטענה, ארבעים שנה (או יותר) לפני, זה היה נחשב בלתי אפשרי ".[1]

עד כה חלה במקרה בודד של הארכאולוגיה ו בוודאות הוכיח באופן סופי כי התנ"ך היה בסדר!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה לאמה?

במצרים העתיקה, לאמה היה מדד של מרחק הנסיגה בין המרפק ואת האצבעות. תאמו שמונה אינץ '(45.72 ס"מ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אניגמה בבניית ארון הדרך בה הוא נבנה, ארון יכול להיחשב מה שאנחנו יודעים היום "חשמל קבלים," כלומר, מכשיר המשמש כדי לאחסן מטענים חשמליים לתוך מעגלים חשמליים, אלקטרוניים. קבלים פשוט מורכב משתי שכבות של חומר מוליך מופרדות על ידי שכבה של חומר מבודד, דומה החוקה של ארון. הוא מיהר לחנות מטענים חשמליים על פני השטח מנהלים, יצירת הפרשות כך הצלחות אלה לשים קשר או מוארק. בהתחשב במימדים החומרים המשמשים את ארון, ניתן להסיק כי זה היה מסוגל קבלים של לאחסון כמויות גדולות עומס, מספיק כדי לייצר חשמל הפרשות אינטנסיבי, עם כמה מאות וולט, הרג את מי שיחקה ללא עקב הטיפול. הר חורב (או Choreb), שם היה בית המקדש לבית ארון, הוא אתר סלעי עם מעל 760m הגובה מעל רמה במדבר סיני, ממזרח למצרים. האקלים הוא יבש, סוער וידוע ידי פעילות אלקטרוסטטית גדול, אידיאלי עבור חשמלית ובכך לחייב את ארון. מעניין לציין כי הראשונה חשמל קבלים נבנה רק במאה השמונה עשרה, ואת התכונות החשמליות שלה יכול להיות רק הסביר כתיאוריה עם ההאשמות וקבלים חשמליים מובנת לחלוטין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יציאת מצרים היא אמת או שקר? יציאת מצרים היא אמת או שקר? גם היום רבים טוענים כי פרק של "אקסודוס" של העם היהודי הוא פיקציה. הספקנים טוענים כי היציאה לא התרחשה וכי אין כל עדות ארכיאולוגית שמוכיח אירוע כזה. אבל גם, העובדה היא שאף אחד לא הוכיח כי הסיפור הוא אגדה. ראיות יכול להיות מוסתר, כדאי לזכור כתבי יד של ים המלח, נמצאו רק במערה בשנת 1947.

אחד הסיפורים הגדולים של כל הזמנים קיבל תפנית חדשה בהוליווד. ג 'יימס קמרון, הבמאי שהפיק את הטיטאניק, הוא המפיק של סרט תיעודי הטוען כי חשף ראיות המאשר אחד הפרקים יותר דרמטי התנ"ך: חלוקת ים סוף ואת יציאת היהודים ממצרים. ב מפוענח שמות ("מפוענח אקסודוס"), סרט תיעודי של 90 דקות זה יהיה העולם באמריקה החודש, קמרון שמחה יעקובוביץ ', המפיק הקנדי של סרטים, אומרים כי התפרצות הר געש בארכיפלג של סנטוריני שהפעילה שרשרת היוונית אסונות טבע בתנ"ך כמו "10 המכות" כי אלוהים שלח למצרים כעונש על משעבד היהודים.

קמרון סבור כי קריעת ים סוף יכול להיות צונאמי זה הרס הצבא של פרעה כאשר הם הלכו אחרי יהודים נמלטים. הסרט התיעודי, אומר כי האירוע לא קרה בדיוק בים האדום, אבל בים קטן של Junco אזור ביצתי בסוף הצפוני של מפרץ סואץ. בים הזה יש עוד דגים נקרא על ידי הילידים של משה חצי לבן חצי שחור, על פי הפולקלור הפופולרי היה מקורו כאשר היתה נקודת מפנה. רעידת אדמה תת ייתכן שוחררו גזים רעילים כי פנה המים אדומים.

יעקובוביץ ', אמר כי "החוכמה הרווחת היא כי אין חתיכה אחת של עדות ארכיאולוגית התומך את הסיפור המקראי של יציאת מצרים. "עד סטודנטים יהודים הסכים בחוסר רצון, כי זה פרק מרכזי באמונתם - מונצחת מדי שנה לקראת חג הפסח - לא יכול היה לקרות. אולם קמרון יעקובוביץ 'טוען כי גילה יותר מתריסר שרידים ארכיאולוגיים טוען כי היציאה התרחשה בשלוש המאות הקודמות לחוקרי המקרא אומדן. לפי לפירוש אמנות במוזיאונים בלוקסור, קהיר, באתונה ובמקומות אחרים, יעקובוביץ תאריכי יציאת בסביבות 1500 לפני הספירה.

בתקופה זו יש לעשות עם הזמן, כאשר כמה גיאולוגים מאמינים הר הגעש סנטוריני, 650 ק"מ צפונית למצרים, פרצו במזרח הים התיכון. מדענים והיסטוריונים שיערו ארוך, כי "10 המכות" סבלו ידי מצרים יכול להיות מחובר "אפקט דומינו" של סיבות טבעיות. אתר האינטרנט של הסרט התיעודי טוען כי סדרה של רעידות אדמה אולי "לערעור מערכת כל הנילוס דלתא בחלקו הביא לחמוק הדלתא של הצלחת אפריקה. "

המפיקים של "אקסודוס" מאמינים כי המים הפך לאדום עם חומרים כימיקלים שפורסמו על ידי רעידות מתחת למים. משהו דומה קרה באגמים של קמרון, בשנת 1986. אם המים היו מורעלים, דו חיים יקפוץ אל החוף, ובכך לייצר המקראי מכת הצפרדעים. כאשר הצפרדעים מתו, חרקים היה שיחק בגופם המוביל מכות ארבה, פרעושים כינים.

הם היו הפיצו מחלות אצל גברים, פצעים מחלות בבעלי חיים. זה יבולים גם היה מאוים, ואילו אילוץ המצרים לאחסון תבואה אשר יכול יום שלישי עבש מכן. מזון מזוהם יכול להסביר את מכת המוות בקרב בכורות מצרים, כי בתקופות של מחסור, לפי המסורת העדיפה בכור.

תנאי מזג אוויר שנוצר על ידי התפרצות אולי גם גרמו המכות של ברד וגשם החושך. ואת עידן רעמסס השני פרעה אינו כפי שהניחו, אבל Ashmod. אם הראיות שהוצגו על ידי תעודה נכונים באמת, זה מוצדק, כי עד כה לא נמצא עדויות על יציאת מצרים. חיפושים חיפושים היו במקומות וזמנים על העוול.

הפרה של עשרת הדיברות בתנ"ך יש דוגמה קלאסית של הפרה חמורה של 10 הדיברות ואת ההשלכות של המעשה הזה. דוד המלך נאף ו הרתה בת סבא, אשתו של Uriah החתי, אחד החיילים הנאמנים ביותר שלו בעוד זו מלחמה למען שלה. כדי להסתיר את העובדה הזו, עשה תחבולות נורא, סוף סוף, מתוכננת Uriah להיות נהרג בלחימה שקרה. אמנם דוד המלך היה משיח ה ', דברים נוראיים שפקדו את הילד עם בת ' סבא מת., ואחריו היא הקללה של אלוהים "החרב לעולם לא יהפוך מהבית שלך." אחד מבניו בסופו של דבר הורגים אחד את השני.דוד באמת קיים? התגלית של חורבות בנחל קדרון בירושלים המתוארת במקרא כמקום מושבם של המלכים, עשוי להיות ההוכחה הראשונה עובדות היסטוריות המתואר בתנ"ך. וזה עשוי להלוות אמינות המדע דחה תמיד נרטיבים בברית הישנה. ל היסטוריונים, היו דוד ושלמה בנו, מנהיגי שבט מבוטל קטן של חקלאים באזור, ומעולם לא הכירו את קיומה של ירושלים המתואר בכתב גדול - נוצרים יהודים. הארכיאולוג הישראלי אילת מזר סבורה שהוא נמצא ארמונו של דוד המלך.

גלית גילוי חדשות (על - קו) הודיעה עוד תגלית הקשורים לחשבון המקראי של הזמן של דוד. שבר חרס שנמצאו לעורכת - סאפי, דרום ישראל, אחת מחורבות הוותיק בארץ. בקטע, כתובת, המתוארך סביב אלפי שנים לפני הספירה, ב "פרוטו - כנעני," שפה ארכאית, מכיל שני שמות ממוצא לא - שמיות. הם השמות: "Alwt וגם Wlt." הצ 'יף של החפירה הזו, נכון מאיר מאוניברסיטת בר - אילן ישראל, אמר שני שמות דומים מבחינה אטימולוגית למילים המקביל הודו - אירופית, Designators "גוליית". התגלית היא להיחשב כראיה לאמיתות הסיפור המקראי הלחימה בין דוד לגוליית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נבוכדנצר של אגדה? קיומו ההיסטורי של נבוכדנצר בבבל עצמה הייתה למעשה נחקר על ידי המבקרים עד סביב 1806, קלאודיוס ג 'יימס ריץ ', כאשר אישר את הדו"ח המדעי הנרחב כי נמצאו הריסות של הגבעה היו באבל ואכן, העיר העתיקה של בבילון. עד אז אף אחד לא ידע כלום על העיר מבחוץ של היסטוריונים המקראי העתיק, אשר הדיוק היה ברצינות ספק. הכרך הגדול נראה כבר נבלע במדבר. חוקרים אירופאים שהגיעו לבגדד פשוט ראה את הגבעות מלא אבק באבל לא יכול להניח כי היו מפולת בבל העתיקה. היו לבנים עם כתובות מוזר ולקח אותם הביתה כמו קוריוזים בלבד. אז, מי לא מתגעגע להכריז כי ספר דניאל לא יכול לייצג סיפור אמיתי. אבל החפירות כי בעקבות ההחזקה של ריץ ', החל להראות הספקנים כי היא טועה. עד אז, פיתחה גם לימוד אינטנסיבי בארכיאולוגיה כדי לברר מה נכתב אלה טבליות כי נערמו ערמות, ברחבי השטח. ההישג הגדול השני המאה הי"ט ארכיאולוגיים היה התרגום של לוחות בכתב היתדות הבבלי נמצא בעיראק. Nieburh, Grotefend ו Rawlinson היו החלוצים העיקריים באזור זה עד עכשיו אין ספק לגבי נאמנותם של רוב טקסטים תורגם. בשנת 1899, רוברט Koldewey היה בחפירת חורבות בשנת באבל של כשמצא מאות קירות לבנים, קירות Ezagil המקדש עצמו הנושאת את שמו של המלך נבוכדנאצר כנציג של אותם בניינים גדולים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ישו היה קיים?

כיום מעטים יכחישו כי ישוע אכן קיים. ואכן, את קיומן ואת החשיבות היא אחד הדברים המעטים רוב האנשים מסכימים ברצון. הכותרת של מאמר מערכת "וול סטריט ג 'ורנל בחודש דצמבר 2002 נאמר: "המדע לא יכול להתעלם ישו." המחבר סיכם: "רוב החוקרים, למעט כמה אתיאיסטים, קיבל כבר ישוע מנצרת כדמות היסטורית. " השבועון "טיים" אמר: "זה לוקח דמיון פורה מאוד לומר כי דמות משפיעה ביותר, לא רק אלה שני אלפי שנים, אבל בכל ההיסטוריה האנושית, כבר ישוע מנצרת. " היא הוסיפה: "העובדה שאין אדם אחר שולטת, אפילו מרחוק, השפעה כל כך חזקה וממושכת כמו ישו ויכוח. " תכריכי הקודש תכריכי הוא בד מלבני של 4.36 מטר ו 1.10 מטר רוחב ו נשמר בטורינו במשך יותר מארבע מאות שנה, במאה השנייה היו דיבורים על פשתן קדוש, נערץ על אדסה (כיום אורפה בתורכיה). במשך זמן רב מדי, דיברנו על תכריכי אדסה אבל רק במאה השלישית אחרי המתעוררים המלך קונסטנטין של רומא, בנו של הלני המלכה (סנט הלנה), הנוצרים יכול מצהירים על אמונתם, כי עד אז, נהרגו או הקריב להתפלל או לדבר על ישו. בשנת 1898, צלם Secondo פיא להצטלם בפעם הראשונה, תכריכי הקודש. ולכן הסוד הגדול של נחשף: את הופעתה של גוף האדם. פיא היה הגבר הראשון להגות את דמותו של ישו לאחר מאות אלף תשע מאות. כבר עם תכונות עשיר, בשנת 1931, הגיע תכריכי טורינו להצטלם על ידי ג 'וזפה מלא. לאחר מכן תוכל ללמוד את הפצעים של הגוף של ישו מודפס על בד. עם זאת, משהו מוזר מאוד קרה. כאשר התצלום גילה כתמי הדם הם חיוביים בבירור על תמונות צלחת רגילה. הוא יצר את הרושם כי הסימנים נעשו על ידי קשר ישיר. הגילוי החשוב ביותר של המחקר הזה הוא לא רק את הצורה, אבל את הביטוי של תכנים רוחניים. פניו השמיות, למרות הפצעים, כי יש אווירה של הוד ורגוע בהבעה של החובה מילא. קבוצת STURP קבוצה זו כללה 40 מדענים אמריקאים אשר מתמחים בתחומים שונים: ביולוגיה, גנטיקה, כימיה, פיסיקה, בין השאר. מחקרים שונים הוכיחו בדיקות במובנים רבים את האותנטיות של תכריכי, ואת התוצאות שוחררו רשמית לאחר הפגישה הסגירה, כינס מאי 1981 בניו לונדון. רק אחד המרכיבים הקבוצה אמרה כי תכריכי היה זיוף, וולטר McCrone, אך הבסיס התיאורטי שלו היה לקוי ואף השתתפו הזה פגישות כדי להגן על התזה שלו. לבסוף, היה STURP הקבוצה חיונית כדי להבהיר את האמת של דם אדם נמצא על תכריכי, ואם כן, החיים והמוות ישו. בדיקה של פחמן -14 "המכחישים כי תכריכי הקודש היא נס, אלא ציור של האמן כמה ימי הביניים בדיקה זו נערכה בשנת 1988 בארצות הברית (אריזונה), אשר למעשה למסקנה - שלא בצדק - כבר נצבע תכריכי טורינו בין 1260 ו 1390. אבל איזה אמן ימי הביניים יכול היה ליצור דימוי שלילי מושלמת מבחינה אנטומית, תוך לקיחה בחשבון את עקרונות הצילום, אשר הומצא רק 500 שנים מאוחר יותר - בין כל כך הרבה הוכחות לכך שהסוללה תכריכי הקודש. במשך 100 שנים תכריכי טורינו בא להיות למד עם קפדנות מדעית, החל פייר Barbet, רופא ופרופסור לרפואה משפטית. נבחנו מיקרוסקופים אלקטרונים לא נמצאה ולו שמץ של כתם או צבע. בקונגרס של טורינו בשנת 1998, הראה פרופ 'הרון ולדז ליאונסיו הבא: בחינת את המרקם של תכריכי, נמצא כי אלו הם חוטים עטוף בגלימה המיוצר bioplastic ברקמת כי לחלוטין פוסל על ידי חיידקים בדיקות של פחמן -14. בשנת 1978 מדעני נאס"א, דרך פרויקט שנקרא ביצע STURP המחקר הבינתחומי המתוחכמים ביותר שנעשו אי פעם ברחבי העולם לאחר ארבע שנות מחקר המסקנה: תכריכי הוא נכון ללא ספק, נס אכן התרחש רגע של ותחייתו. מדעני נאס"א אומרים את המילים האלה: הקרנה נגרמה מיוחד אור קלוריות, התפוקה המיידית של הגוף נצלב עטוף תכריכי. "כאלה למסקנה גרמה בתדהמה גדולה למדענים, כמו אמר ד"ר ד Muhal, רכזת הפרויקט STURP. פרץ של אור וחום, כי עזב את גופו של ישו בזמן תחייתו. התמונה שאתה רואה בשלילה הצילום של תכריכי היא התמונה של פצעים מאדם שהוכה באכזריות. פצעים להתכתב עם התיאורים המקראיים של הצליבה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מרשים הנבואה? הבדל אחד גדול בין התנ"ך (NT ו VT) וספרי קודש אחרים הם נבואות. בספר שום קדושה אחרים יש נבואות כי אישר אלפי שנים מאוחר יותר. כאן אנחנו לא לצטט את דוגמאות קלאסיות של איך את נפילתה של ירושלים, על נבוכדנצר, על בואו של ישו. אנו לצטט האחרונות יותר מרשים:

 

Vejam Ezequiel 37:1 37:2 37:11 e 37:12:

 

אחד בא אלי את ידו של האדון, והוא לקח אותי רוח ה ', והכניסו אותי באמצע העמק אשר היה מלא עצמות; 2 ו גרם לי להסתובב בהם. והנה, היו הרבה מאוד בעמק, והנה הם היו יבשים מאוד.

 

11 ואז הוא אמר, בן אדם, העצמות האלה כל בית ישראל. הנה, הם אומרים, עצמות שלנו הם התייבשו, ואני מקווה שלנו אבד, אנחנו מנותקים. 12 נבואת לכן ואמרת אלהם, כה אמר ה 'אלוהים: הנה, אני אפתח קברי שלך, של קברי שלך יגרום לך לעזוב, הו אנשים שלי, ולהביא לך אל ארץ ישראל.

 

אם אנחנו זוכרים את רצח העם של היהודים התרחשה בחודש פברואר. מלחמת העולם וניתוח פסקאות אלה, אנו מסיקים כי זה תיאור של מה שהתרחש אלפי שנים מאוחר יותר. להערכת החוקרים, ספר יחזקאל נכתב ב 758 לפני הספירה, לפני יותר מ 2000 שם הוא 2. מלחמת העולם הראשונה. ואחרי המלחמה הגדולה הייתה הקמתה של מדינת ישראל בשנת 1948. איך זה אפשרי? אנחנו לעולם לא נבין, אנו יכולים להניח כי אל אלוהים, בעבר, בהווה ובעתיד לדור בכפיפה אחת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תודה.

 

אני מודה לאלה ששלחו אימיילים עם הצעות. הודעות דואר אלקטרוני שנשלחו ממקומות רחוקים. זה חשיבות רבה לשיתוף הפעולה בין אותם אנשים אשר מסייעים להפיץ את חוקי האל. תודה לך אלוהים יכול להאיר את כל

 

Ang nang    Beab ptay    Bon hoki    Yvette He    Winston Hao    Chris Hong    Ang qiang    Aemee cab   

Deng kaon    Edison Nie    Feng duoi    Frank Qu    Stanley Ben    Tue Feu   

Vanna Zhai    Aviva Chai   

Angelia Chong    Shang Rue    Dale Jian    Reu Duyi    Qiung Dsa    Ailsa Cao    Aimee Cao    Golden Shan   

Jason Tan    Jio Mou    Jiong Shi    Jon Bang    Katrina    Bebfrice Che    Willie Bian    Abdrew Che   

Antony Cao    Lee Kitte    Li carry    Lpoj hlki    Yvonne Cao    Charlotte Dao    Yolanda Xia    Ariel Chang    Ellen Kou    Tiao Fst       Vanna Zeng